Podobne artykuły

STRZELANINA NA PLANIE TELEDYSKU KANYE WESTA!

2018.11.10 16:53 | © Stars.pl

Niedawno Kanye West, Nicki Minaj i Tekashi 6ix9ine pracowali wspólnie na planie swojego najnowszego teledysku. Dokładnie w tym czasie na planie rozległy się strzały.

Gwiazdy są właśnie w trakcie kręcenia najnowszego teledysku, który ma zapoczątkować ich współpracę. Jednak na jakiś czas prace nad klipem musiały zosyać wstrzymane, ponieważ na planie teledysku wczoraj doszło do strzelaniny!

Zdjęcia do najnowszego klipu odbywały się w jednym z domów w Beverly Hills. Prace zostały jednak przerwane około godziny 22. To właśnie wtedy na planie, na którym pracowali Kanye West, Nicki Minaj i Tekashi 6ix9ine doszło do zagrażającej życiu strzelaniny!

Jak donosi TMZ, na miejscu można było usłyszeć dokładnie 8 wystrzałów. Jedna z kul przeleciała nawet przez okno posiadłości, która obecnie jest warta ponad 80 milionów dolarów i znajduje się przy jednej z najbardziej ekskluzywnych, a także najdroższych ulic w Beverly Hills. Na szczęście jednak na miejscu nikomu nic się nie stało.

Kula, która dostała się do domu, miała rzekomo przebić okno w sypialni, w której dokładnie w tym czasie znajdował się Kanye West. Jak donoszą informatorzy, od razu po tym zdarzeniu artysta opuścił posiadłość.

Kanye West, Nicki Minaj i Tekashi 6ix9ine bez najmniejszego zawahania zdecydowali się na zamknięcie produkcji. Obecnie amerykańska policja pracuje już nad tą sprawą. Obecnie sprawdzają między innymi nagrania z monitoringu, aby jak najszybciej ustalić kto tego wieczoru sięgnął po broń. Jedna z wersji mówi, że nieznany dotąd sprawca strzelał z samochodu, który znajdował się obok willi.

Fanów rapu możemy jednak uspokoić. Praca nad najnowszym teledyskiem gwiazd zostanie wznowiona w najbliższym czasie i całość będziemy mogli zobaczyć już niedługo.

Galeria fot. GC ImagesGaleria Galeria fot. Instagram
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie