Podobne artykuły

VICTORIA BECKHAM CZEKAŁA NA ZAPROSZENIE DO SPICE GIRLS?!

2018.11.10 17:16 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że powrót popularnego girlsbandu Spice Girls to jedna z najbardziej oczekiwanych reaktywacji ostatnich kilku lat! Ku zaskoczeniu większości wiernych fanów, najbardziej sławna z dziewczyn ostatecznie nie zdecydowała się na dołączenie do koleżanek. Jak się później okazało... nikt jej nie zaprosił!

Fani musieli czekać na powrót Spice Girls ładnych kilka lat. Pierwsze spekulacje na temat powrotu na scenę pojawiły się już kilka miesięcy temu. Wszystko jednak zaczęło się od zdjęcia, które opublikowała na swoim instagramie Victoria. Możemy na nim podziwiać wszystkie członkinie zespołu.

Po wielu miesiącach wyczekiwania, oficjalnie ogłoszono, że girlsband powraca! Zagraniczne media stale donosiły jednak, że Victoria Beckham jako jedyna nie zdecydowała się na powrót na scenę. Piosenkarka z całych sił wielokrotnie musiała zapierać się rękami i nogami, że nigdy więcej nie zamierza ponownie zaśpiewać na scenie.

Ostatecznie kiedy okazało się, że Spice Girls powracają w niepełnym składzie, wielu wiernych fanów zespołu zastanawiało się dlaczego nie dołączy do nich Victoria. W końcu okazało się, że... żadna z koleżanek jej tego nie zaproponowała!

W ramach promocji zbliżającej się wielkimi krokami trasy koncertowej, dziewczyny wystąpiły w jednym z popularnych programów. W trakcie rozmowy widzowie dowiedzieli się, że w rzeczywistości nikt nie zaprosił Victorii do współpracy!

Większość mogłaby pomyśleć, że to właśnie żona Davida Beckhama obraziła się na dawne koleżanki i z tego powodu nie wróciła do zespołu. Niestety prawda okazała się całkowicie inna!

"Jesteśmy z nią w kontakcie. Ona od lat powtarzała, że nie zamierza wracać. Trzyma za nas kciuki i życzy jak najlepiej, ale sama zajmuje się swoją modą i już dawno ruszyła dalej". - powiedziała Emma Bunton

Myślicie, że Victoria faktycznie nie ma żalu do koleżanek?

Galeria fot. ZumaGaleria Galeria fot. ZumaGaleria fot. ZumaGaleria fot. Zuma
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie