Podobne artykuły

BELLA HADID I THE WEEKND WEZMĄ ŚLUB?!

2018.11.11 16:29 | © Stars.pl

Bella Hadid i The Weekend już jakiś czas temu postanowili dać sobie drugą szansę. Obecnie wygląda jednak na to, że w ich związku układa się o wiele lepiej niż kiedykolwiek! Myślicie, że szybko staną na ślubnym kobiercu?

Kilka miesięcy temu Bella Hadid i The Weeknd postanowili spróbować ułożyć wszystko od początku. W rzeczywistości wszystko zaczęło się od tegorocznego festiwalu Coachella, na którym muzyk z modelką całowali się praktycznie przez całą noc. Po tych wydarzeniach doszli najwidoczniej do wniosku, że chcą spróbować jeszcze raz się ze sobą związać.

Jak do tej pory wygląda na to, że była to świetna decyzja! Bella Hadid i The Weeknd są o wiele bardziej szczęśliwsi niż do tej pory! Amerykańskie media donoszą, że gwiazdy zamierzają w najbliższej przyszłości o wiele poważniej potraktować swój związek. Wiemy, że najprawdopodobniej The Weeknd oświadczy się Belli Hadid!

Wszystko wskazuje więc na to, że w niedalekiej przyszłości goście gwiazd będą bawić się na weselu! Ostatnie doniesienia nie pozostawiają jednak żadnych wątpliwości. The Weeknd niedługo oświadczy się Belli!

"Abel czuje się u boku Belli jak najszczęśliwszy człowiek na ziemi. Był bardzo zdeterminowany, by ją odzyskać a teraz robi wszystko, by jej nie stracić. Wielu jego przyjaciół zaczyna przyjmować zakłady, ile czasu minie nim się oświadczy. Wcześniej zawsze mówił o tym, że przeraża go małżeństwo. Jednak odkąd wrócił do Belli, przestał tak mówić. Teraz powtarza, że chce z nią być do końca życia." - donosi osoba z bliskiego otoczenia pary

Z relacji Hollywood Life wynika, że wszyscy przyjaciele muzyka, z niecierpliwością czekają na wieści, że chłopak w końcu oświadczył się Belli. Są jednogłośnie przekonani, że modelka i muzyk tworzą świetną parę.

Jesteście tego samego zdania?

Galeria fot. Instagram/bellahadidGaleria fot. Instagram/bellahadidGaleria fot. Instagram/bellahadidGaleria fot. Instagram/bellahadidGaleria fot. Instagram/theweekndGaleria fot. Instagram/theweeknd
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie