Podobne artykuły

WRÓBLEWSKA REKLAMUJE PODEJRZANY KONKURS!

2018.11.11 17:14 | © Stars.pl

20-letnia Julia Wróblewska jest doskonałym przykładem na to, że nie wszyscy celebryci powinni mieć dostęp do internetu. Aktorka od dłuższego czasu jest stale bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których chętnie zdradza szczegóły ze swojego życia. Zdążyła się już pochwalić między innymi potrąceniem lisa, czy nie przyjściem na pogrzeb z powodu farbowania włosów.

Jakiś czas później oczywiście żaliła się fanom, że Ci źle ją zrozumieli. Co najlepsze, nawet cała seria żenujących wpadek nie wywołała u celebrytki kompletnie żadnych refleksji. W ostatnim czasie dziewczyna kolejny raz dokonała "wizerunkowego samozaorania", reklamując bardzo podejrzany konkurs.

We wtorkowy wieczór gwiazda opublikowała na swoim profilu post, w którym z całych sił próbowała zachęcić fanów do udziału w konkursie. Zasady były dziecinnie proste, zainteresowany miał wejść na pewien profil, następnie zaobserwować 50 profili, które śledzi ten profil. Osoby, które posłusznie wykonały polecenie, miały wziąć udział w losowaniu MacBook Pro. Na szczęście internauci okazali się o wiele bardziej rozgarnięci niż Julka i od razu zorientowali się, że konkurs to zwykłe naciąganie. Fani dzielili się spostrzeżeniami w komentarzach. Według nich aktorka powinna się wstydzić reklamowania czegoś takiego i narażania swoich fanów na oszustwo.

Fani mieli również Julce za złe, że nie usunęła tego postu nawet po całej fali krytyki, która się na nią wylała. Byli przekonani, że zdążyła juz wziąć za to pieniądze i musiała dalej podtrzymywać reklamę. Co najlepsze, nawet Instagram szybko uznał, że konkurs jest w rzeczywistości oszustwem, bo konkursowy profil został już usunięty. Organizatorzy wielokrotnie próbowali zakładać profil od nowa, jednak Instgram za każdym razem skutecznie go usuwał. Julka zdecydowała się jednak na zablokowanie możliwości komentowania postu. Do tej pory zebrało się ich już ponad 80.

Sprawę szybko skomentował również Vogule Poland: "Aktorka reklamująca nielegalny konkurs i profil, który juz nie istnieje. Trzymamy kciuki za mniej upokarzające zlecenia współpracy". - pisali redaktorzy

Galeria fot. Instagram/juleczkaaa_julaGaleria fot. Instagram/juleczkaaa_julaGaleria fot. Instagram/juleczkaaa_julaGaleria Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie