Podobne artykuły

SIOSTRY GODLEWSKIE WYLĄDUJĄ W SĄDZIE?!

2018.11.12 13:36 | © Stars.pl

Nie trudno się domyślić, że 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę to idealna okazja dla wielu celebrytów do lansowania się. Jak zawsze mogliśmy liczyć na niezastąpione siostry Godlewskie. Jak się okazało, tym razem siostry zdecydowały się na zaśpiewanie hymnu narodowego na specjalną prośbę Andrzeja Dudy.

Siostry Godlewskie mogą mieć w najbliższym czasie całkiem spore problemy. Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy na ich profilu pojawiło się kontrowersyjne nagranie, na którym siostry śpiewają hymn narodowy. Już w pierwszej zwrotce można zauważyć, że siostrzyczki sprytnie zmieniły słowa hymnu. Myślicie, że była to próba uniknięcia oskarżeń o znieważenie symboli narodowych?

Niestety obawiamy się, że to może nie wystarczyć. Prowadzący popularny program TVN Turbo zamieścił na własnym profilu wpis, w którym czytamy, że tym razem siostry Godlewskie zdecydowanie przegięły i najprawdopodobniej w najbliższym czasie zostaną pozwane!

"Poinstruowałem moich prawników aby przyjrzeli się i dokonali odpowiednich kroków przeciwko Siostry Godlewskie z Art.137 § 1. (Kto publicznie znieważa,niszczy, uszkadza lub usuwa godło. sztandar,chorągiew,banderę,flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie.karze ograniczenia wolności albo pozbawiena wolności do roku.)" - możemy przeczytać na profilu Collinsa

Post bardzo szybko spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród internautów. Ku naszemu zdziwieniu - zebrał prawie 9 tysięcy reakcji! Na Facebooku udostępniono go już... ponad 5 tysięcy razy!

Myślicie, że siostry Godlewskie naprawdę mogą mieć z tego powodu poważne kłopoty?

Galeria fot. Instagram/siostrygodlewskieGaleria fot. Instagram/siostrygodlewskieGaleria fot. Instagram/esmeralda_godlewskaGaleria fot. Instagram/siostrygodlewskieGaleria fot. Instagram/esmeralda_godlewska
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie