Podobne artykuły

KYLIE JENNER SIĘ ZARĘCZYŁA?!

2018.11.12 14:02 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu coraz częściej spotykamy się z plotkami, które mówią, że Travis Scott w końcu oświadczył się Kylie Jenner! W ostatnim czasie związek celebrytów zaczął stawać się coraz bardziej poważny. Już pół roku po urodzeniu się ich pierwszego dziecka - Stormi Webstr, Kylie i Travis kupili dom! Nie da się ukryć, że młodzi powoli zaczynają wić swoje własne gniazdko. Zastanawiacie się jaki będzie ich kolejny krok?

Jesteśmy przekonani, że ślub tej pary będzie zdecydowanie najbardziej spektakularną ceremonią tego typu w USA. Celebrytka od lat słynie z wyprawiania imprez z ogromnym rozmachem, a do tego posiada naprawdę ogromne zaplecze finansowe, które z pewnością jej to ułatwia.

Nie od wczoraj wiadomo jednak, że nie ma nawet mowy o jakimkolwiek ślubie bez wcześniejszych oświadczyn. Jak dotąd nie dotarła do nas jednak żadna potwierdzona informacja, że Travis Scott w końcu oświadczył się miłości swojego życia, ale od jakiegoś czasu w show biznesie krążą różne pogłoski...

Obecnie para celebrytów wspólnie podróżuje po całych Stanach Zjednoczonych w ramach najnowszej trasy koncertowej chłopaka Kylie. W ostatnim czasie celebrytka została przyłapana w drodze do jednego z hoteli w Miami Beach. Uwagę fotografów przykuł jednak fakt, że na palcu Kylie błyszczał ogromny pierścionek!

Co najlepsze, przepiękny pierścionek pojawił się dokładnie na palcu serdecznym prawej ręki Kylie. Położenie pierścionka może więc sugerować, że w ostatnim czasie Travis zdecydował się jednak oświadczyć celebrytce.

Myślicie, że Kylie niedługo potwierdzi oświadczyny? Czekamy z niecierpliwością!

fot. Instagram/kyliejenner fot. Instagram/kyliejenner fot. Instagram/travisscott fot. Instagram/travisscott
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)