Podobne artykuły

CHYLIŃSKA CHCIAŁA POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO?!

2018.11.13 17:16 | © Stars.pl

Agnieszka Chylińska zdecydowała się ostatnio na udzielenie bardzo osobistego wywiadu Kubie Wojewódzkiemu, Edwardowi Miszczakowi i Marcinowi Prokopowi. Wieloletnia jurorka popularnego talent show - Mam Talent opowiedziała w nim między innymi o swojej najnowszej płycie. Agnieszka poruszyła również temat swojej przeszłości i silnych emocji, z którymi nie potrafiła sobie poradzić przez lata. W czasie tej rozmowy, Chylińska kilkukrotnie nawiązywała do myśli samobójczych.

Agnieszka poruszyła w najnowszym wywiadzie tematy, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Po raz pierwszy pojawiło się w nim tak wiele wątków związanych z jej rodziną, przeszłością, czy karierą.

Wywiad z Agnieszką odbył się i został opublikowany w związku z promocją najnowszej płyty wokalistki. Cała rozmowa trwała około 25 minut i prowadzili ją po kolei - Kuba Wojewódzki, Edward Miszczak i Marcin Prokop.

Chylińska od lat słynie z tego, że nie nagina rzeczywistości na swoją korzyść. Jej wypowiedzi są szczere, czasami nawet aż do bólu. Wokalistka mówi dokładnie to, co myśli i nie przejmuje się zbytnio opinią publiczną.

Dokładnie tak samo zachowała się w czasie ostatniego wywiadu z gwiazdami TVN. Wokalistka nie ukrywała, że jej najnowsza płyta jest w zasadzie reakcją na liczne zmiany, które do tej pory zaszły w jej życiu. Sądząc po odpowiedziach jakich udzielała jesteśmy przekonani, że na płycie "Pink Punk" z pewnością nie zabraknie emocji, które piosenkarka dopasowała do aktualnej życiowej sytuacji.

Domyślamy się, że nie będzie miała sielankowego charakteru. Agnieszka poruszyła wiele tematów, zapuszczając się nawet w rejony myśli samobójczych...

"Czasami tej czerni jest za dużo. I masz ten wybór - albo się zachlać na śmierć, albo pójść w tango, albo napisać o tym piosenkę i negocjować z czasem" - powiedziała w rozmowie z Wojewódzkim

"To nie jest mój świat. Bardzo chciałam, żeby był, ale nie jest. Bardzo chciałam być normalna [...] Gdyby nie moja ciekawość życia, toby dawno mnie nie było. Gdyby nie to, że tak strasznie jestem ciekawa, co dalej jest za tym zakrętem. Gdyby nie to, że mam tak cudowne dzieci…" - dodała Agnieszka

W rozmowie z Edwardem Miszczakiem, wokalistka przyznała, że udział w Mam Talent jest dla niej odskocznią od życia codziennego. "Ja odpoczywam. Przez te parę godzin siadam i zajmuję się życiem innych."

Chwilę później dodała również, że przez pierwsze depresje i załamania nerwowe, a także... próby samobójcze, przechodziła jeszcze podczas występów z dawną grupą O.N.A.

Galeria fot. Instagram/agnieszkachylinskaGaleria fot. Instagram/agnieszkachylinskaGaleria fot. Instagram/agnieszkachylinskaGaleria fot. Instagram/agnieszkachylinska
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie