Podobne artykuły

DEMI LOVATO DALEJ NA ODWYKU!

2018.11.14 17:19 | © Stars.pl

Demi Lovato postanowiła w końcu zerwać z przeszłością! Wokalistka widocznie zdała sobie w końcu sprawę, że aby skutecznie wygrać walkę z nałogiem, musi odciąć się od dotychczasowych znajomych. Demi zdecydowała się nawet na zmianę numeru telefonu! Myślicie, że to pomoże?

Niedawno Demi Lovato ukończyła pierwszy z etapów kuracji odwykowej. Nie oznacza to jednak niestety, że udało jej się już wygrać z nałogiem. Walka młodej piosenkarki z pewnością jeszcze trochę potrwa i będzie wymagała od Demi bardzo wielu poświęceń i wyrzeczeń.

Jak się okazało, na początek terapeuci zasugerowali Demi, że dobrze zrobi jej zerwanie wszystkich toksycznych kontaktów.

Przypominamy, że zaledwie kilka tygodni temu piosenkarka została znaleziona nieprzytomna w swoim własnym domu. Wokalistka od razu została przewieziona do szpitala z objawami wskazującymi na przedawkowanie narkotyków. Informatorzy amerykańskich portali twierdzą, że tym razem naprawdę niewiele brakowało, żeby Lovato ostatecznie pożegnała się z Życiem...

Obecnie kuracja Demi przeszła już na kolejny etap. Wokalistka może spędzać 3 dni z każdego tygodnia w rodzinnym domu, a pozostałe 4 dni będzie musiała przebywać w klinice odwykowej, w której będzie dalej uczestniczyć w sesjach terapeutycznych.

Jak donoszą informatorzy, jednym z najnowszych zaleceń psychologów, którzy opiekują się Demi, jest zerwanie wszystkich toksycznych znajomości. Symbolicznym gestem, który ma pomóc Lovato w odcięciu się od sprawiających problemy znajomych, jest zmiana dotychczasowego numeru telefonu i całkowite wykasowanie listy kontaktów.

Jak myślicie, kto załapie się na nową listę znajomych gwiazdy? Tego jednak informatorzy nie zdradzili. Jesteśmy jednak przekonani, że terapeutom chodzi głównie o odcięcie się od osób, które do tej pory kojarzą się wokalistce z nałogiem... w szczególności o dilerów.

Trzymamy kciuki za Demi i nie możemy się doczekać kiedy znowu zobaczymy ją na scenie!

Galeria fot. Instagram/ddlovatoGaleria fot. Instagram/ddlovatoGaleria fot. Instagram/ddlovatoGaleria fot. Instagram/ddlovatoGaleria fot. Instagram/ddlovato
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie