Podobne artykuły

AGNIESZKA RADWAŃSKA JEST W CIĄŻY?!

2018.11.14 17:51 | © Stars.pl

Mamy dla Was najgorętszą w ostatnim czasie wiadomość ze świata sportu! Agnieszka Radwańska zdecydowała się zakończyć karierę. Polska gwiazda tenisa podjęła niedawno decyzje o rozstaniu z zawodowym graniem i postanowiła skupić się na nowych zadaniach. Radwańska nie zamierza jednak ukrywać, że była to jedna z najtrudniejszych decyzji w jej życiu.

Nie da się ukryć, że Agnieszka Radwańska jest jedną z największych legend polskiego sportu. Tenisistka zdecydowała się jednak na zaprzestanie grania na korcie, przynajmniej zawodowo. Zastanawiacie się pewnie co będzie dalej i dlaczego właściwie Agnieszka zdecydowała się na zakończenie kariery...

Ta informacja z pewnością zszokowała większość fanów Radwańskiej. Tenisistka przez 13 lat dostarczała Polskom ogromnych emocji. Obecnie Agnieszka odchodzi jako wielka gwiazda, która ma już na własnym koncie między innymi Mistrzostwo Świata, 20 zwycięstw w turniejach WTA, a także występ na olimpiadzie. Przypominamy, że to jedynie początek bardzo długiej listy sukcesów tenisistki.

Agnieszka zdecydowała się na wydanie długiego oświadczenia, w którym wyjaśniła fanom oficjalne powody zakończenia kariery. Radwańska wyznała, że coraz trudniej było jej znosić ciężkie treningi i coraz częściej czuła, że jej organizm znacznie osłabł.

"W dniu dzisiejszym, po 13 latach zawodowego grania, kończę swoją przygodę z zawodowym tenisem. Nie jest mi z tym łatwo. W głowie jeszcze tyle wspomnień, emocji zwycięstw tych dwudziestu zdobytych turniejów i tych blisko sześciuset wygranych meczów. Niestety nie mogłam już trenować jak dawniej, a organizm i tak coraz częściej odmawiał posłuszeństwa. W trosce o swoje zdrowie, z pełną świadomością obciążenia, jakie niesie rywalizacja na tak wysokim poziomie, nie jestem już w stanie zmobilizować swojego organizmu do jeszcze większej eksploatacji. Odkładam rakietę i żegnam się z tourem, ale nie z tenisem. Tenis jest i zawsze będzie pełnił w moim życiu wyjątkową rolę. Czas na nowe wyzwania, nowe pomysły, mam nadzieję równie ekscytujące jak te na korcie. Ufam, że na przestrzeni tych wszystkich lat godnie reprezentowałam nasz kraj na całym świecie oraz dostarczałam Wam wszystkim wielu emocji, wrażeń i radości. Wasze wsparcie, miłe słowa oraz wiara w moje zwycięstwa były ze mną na każdym meczu i za to serdecznie i z głębi serca Wam dziękuję. Dziękuję za każdą nieprzespaną noc spędzoną przed telewizorem oraz za wszystkie tytuły Fan Favorite – to dla mnie zaszczyt i najlepsza nagroda za ciężką pracę. Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną na dobre i na złe, rodzicom, siostrze, mojemu najlepszemu teamowi: Dawidowi, Tomkowi, Krzyśkowi, Jasonowi, moim sponsorom i partnerom – zawsze będę wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiliście." - napisała Agnieszka

Myślicie, że to jedyne powody zakończenia kariery przez tenisistkę? Przypominamy, że w ubiegłym roku 29-latka wyszła za mąż, więc pozostaje nam tylko czekać na wieści o powiększeniu rodziny! Agnieszka skończyła dopiero 29 lat, a jest to zdecydowanie zbyt młody wiek na zakończenie kariery. Dla porównania jej rywalka Serena Williams ma 37 lat, a w dalszym ciągu odnosi ogromne sukcesy. Myślicie, że Agnieszka naprawdę może być teraz w ciąży?!

Jesteśmy przekonani, że byłby to jeden z najbardziej radosnych akcentów w tym okropnie smutnym dniu dla prawdziwych fanów sportu. Oczywiście jeżeli to właśnie ciąża jest prawdziwym powodem zakończenia kariery Agnieszki, tenisistka z pewnością w najbliższym czasie poinformuje o tym fanów.

Galeria fot. Instagram/aradwanskaGaleria fot. Instagram/aradwanskaGaleria fot. Instagram/aradwanskaGaleria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie