Podobne artykuły

TYLER, THE CREATOR DISSUJE JENNER!

2018.11.14 19:12 | © Stars.pl

Tyler, The Creator ku zaskoczeniu wszystkim pozwolił sobie niedawno na zażartowanie z Kendall Jenner podczas ostatniego koncertu. Jak myślicie, czym modelka zasłużyła sobie na tak niewybredny żart? Powinien zostawić ten komentarz dla siebie?

Okazuje się, że Kendall Jenner i Tyler, The Creator znają się o wiele lepiej niż wydawało się nam wszystkim. Jeżeli byłoby inaczej, raper na pewno nie mógłby sobie pozwolić na aż tak niestosowny żart, który cała publiczność usłyszała prosto ze sceny w czasie jego ostatniego koncertu!

Uważacie, że można to jeszcze podciągnąć pod niewinny żart, czy jest to już zwykłe chamstwo? W czasie ostatniego koncertu Tylera, Kylie Jenner została właściwie wywołana do tablicy. Wszystko odbyło się podczas Camp Flog Gnaw Carnival w Los Angeles.

Tyler postanowił zachęcić swoich fanów do zabawy przy jednej z piosenek w dość nietypowy sposób. Raper w dość niestosowny sposób nawiązał do... tyłka Kendall Jenner, a raczej jego braku!

"Chcę, żebyście wszyscy trzęśli tyłkami podczas tej piep**ej piosenki. Hej, A$AP Rocky, trzęś tyłkiem! Trzęś, Jaden [Smith], ty obok niego, możesz to zrobić swoim dziwnym tyłkiem. A gdzie jest Kendall? Ona nie ma tyłka, ale trzęsie swoimi kośćmi." - wykrzyczał raper

Jak myślicie, czym Jenner zasłużyła sobie na ten komentarz? Jak do tej pory nie przypuszczaliśmy, że ktokolwiek będzie naśmiewał się z tyłka jednej z najbardziej popularnych modelek na świecie.

Zobaczcie seksowne zdjęcia modelki! Uważacie, że z jej pupą faktycznie coś jest nie tak?

Galeria fot. Instagram/kendalljennerGaleria fot. Instagram/kendalljennerGaleria fot. Instagram/kendalljennerGaleria fot. Instagram/feliciathegoatGaleria fot. Instagram/feliciathegoatGaleria fot. Instagram/feliciathegoat
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie