Podobne artykuły

CRISTIANO RONALDO W KOŃCU SIĘ OŚWIADCZYŁ!

2018.11.15 15:06 | © Stars.pl

Portugalskie media donoszą, że znany na całym świecie piłkarz - Cristiano Ronaldo postanowił w końcu postawić kolejny krok w związku ze swoją partnerką Georginą Rodriguez. Informatorzy donoszą, że Ronaldo oświadczył się już Georginie, a ona... zajmuje się już szukaniem wymarzonej sukni ślubnej! Jesteśmy przekonani, że ślub tej pary będzie wydarzeniem roku!

Od niedawna portugalskie media informują, że Cristiano Ronaldo w końcu oświadczył się swojej partnerce - Georginie Rodriguez. W ciągu ostatniego roku, w życiu piłkarza co najmniej kilka razy doszło do bardzo poważnych zmian. Celebryta został między innymi ojcem bliźniaków, a jego partnerka urodziła córeczkę. Ronaldo zdecydował się również na zmianę klubu piłkarskiego, a co za tym idzie - na zmianę miejsca zamieszkania. Gwiazdor wraz z narzeczoną mieszka od kilku miesięcy w Turynie. Ciężko również zapomnieć o oskarżeniach o gwałt kierowanych w stronę piłkarza przez Kathryn Mayorga.

Lawinę wydarzeń z ostatnich miesięcy dopełniają zaręczyny Cristiano z Georginą. Para została ostatnio przyłapana w znanej londyńskiej restauracji Zela, podczas luksusowej kolacji. Paparazzi dostrzegli na palcach zakochanych pasujące do siebie pierścionki! Bliscy znajomi Georginy donoszą, że pierścionki oznaczają o wiele więcej niż mogłoby się wydawać!

"Cristiano właśnie spytał Gio, czy za niego wyjdzie. Będzie ślub, ale szczegóły są znane zaledwie kilku osobom. Wszystko, co wiadomo w tym momencie, to fakt, że Gio mierzyła już suknie ślubne." - czytamy w jednym z portugalskich tabloidów, Correio da Manha

Zakochani poznali się w 2016 roku w jednym ze sklepów Gucci w Madrycie, w którym modelka pracowała w tamtym czasie. Znajomi z bliskiego otoczenia pary potwierdzają, że Ronaldo zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia!

Czekamy z niecierpliwością na oficjalne potwierdzenie zaręczyn przez Cristiano i Georginę!

Galeria fot. Instagram/cristianoGaleria fot. Instagram/cristianoGaleria fot. Instagram/cristiano
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie