Podobne artykuły

CHERYL COLE OSTRO PODSUMOWAŁA SAMĄ SIEBIE

2018.11.15 17:03 | © pudelek.pl

Cheryl Cole zaistniała w show biznesie już kilkanaście lat temu. W ostatnim czasie jednak coraz częściej mówi się o życiu uczuciowym 35-letniej piosenkarki. Przypominamy, że do tej pory Cheryl ma już na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa, a w ostatnim czasie rozstała się z ojcem swojego synka, którym jest młodszy od niej o 10 lat Liam Payne. Nie da się ukryć, że zmianom w życiu prywatnym towarzyszą również widoczne zmiany w wyglądzie wokalistki.

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Cheryl, która postanowiła, że nie będzie już dłużej promować się nazwiskiem swojego pierwszego męża, jest właśnie w trakcie nagrywania najnowszej płyty. Niedawno pisaliśmy, że zapowiada ją singiel Lobe Made Me Do It. Fani piosenkarki jak zwykle próbowali doszukiwać się w nim jakichkolwiek odniesień do życia prywatnego i nieudanych związków Cheryl. Wokalistka oficjalnie zapewniła jednak swoich fanów, że w najnowszym utworze nie miała na myśli żadnego ze swoich byłych partnerów, a bardziej siebie samą, bo jak przyznała, zakochuje się w praktycznie każdym nowo poznanym mężczyźnie.

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

"Ten utwór nie jest o nikim konkretnym. Spodziewałam się tych wszystkich domysłów i artykułów, bo jestem w tym biznesie już od tylu lat, że po prostu przywykłam do tego, że media dopatrzą się drugiego dna nawet w tym, że założę koronkową sukienkę. Znowu - to nic nieznaczący szum - powiedziała w rozmowie z Piotrem Grabarczykiem. I w ogóle w tym kawałku nie chodzi o nich, bardziej o mnie i o to, że nabijam się z tego, że jestem taką naiwniaczką i zakochuję się w każdym, kto stanie na mojej drodze."

Galeria fot. Instagram/cherylofficial

Na koniec wokalistka dodała jednak, że pomimo wszystkich nieudanych związków, wciąż wierzy jednak w prawdziwą miłość. Myślicie, że z nowymi utworami uda jej się wrócić na szczyty list przebojów?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie