Podobne artykuły

Zayn Malik wyrzeka się islamu!

2018.11.15 19:58 | © Stars.pl

Rozmawiając z British Vogue były wokalista One Direction powiedział, że nie praktykuje już religii islamskiej oraz nie utożsamia się z jej wierzeniami. Ta informacja wstrząsnęła co niektórymi fanami, którzy na social media twierdzą, że są zawstydzeni zachowaniem 25-latka, ponieważ drwi z ich religii!

„Nie wierzę, że trzeba jeść wybrane mięso, które było w określony sposób wymodlone. Nie wierzę, że musisz czytać modlitwę w pewnym języku pięć razy dziennie. Nie wierzę w nic z tego. Po prostu wierzę, że jeśli jesteś dobrym człowiekiem, wszystko ułoży się dobrze.” - wyznaje Malik.

Gwiazda powiedziała, że odejście od Islamu nie było dla niego trudną decyzją. Zayn wyznał, iż jego rodzice zawsze dawali jemu oraz jego rodzeństwu możliwość wyboru i decyzji za samego siebie. Dodał również, że cieszy się, że jego życie zostało zbudowane wokół Islamu.

"Nie praktykuję, ale byłem wychowywany w wierze islamskiej, więc to zawsze będzie ze mną i jestem bardzo zżyty z tą kulturą. Ale jestem tylko sobą. Nie chcę być identyfikowany ani z moją religią, ani podłożem kulturalnym" - mówi. Jesteście zaskoczeni tym wyznaniem?

 
Galeria fot. Instagram/vogueGaleria fot. Instagram/vogueGaleria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie