Podobne artykuły

Justin Bieber kończy z muzyką?!

2018.11.15 21:53 | © Stars.pl

Justin Bieber ma na karku już 24 lata i odkąd rozpoczął karierę w wieku 13 lat, nigdy jeszcze nie zrobił sobie przerwy. "Justin nieustannie pracował przez lata i kiedy teraz robi sobie znaczącą przerwę od muzyki, fani dopytują go "Kiedy znowu zacznie śpiewać". Dla Justina to już nie są pytania, lecz wymagania" - pisze magazyn People.

"Justin jest teraz szczęśliwy i szalenie zakochany w Hailey. Ona zachęca go i motywuje, by robił to, co chce. Zasugerowała mu, żeby najpierw poznał siebie, zanim zrobi cokolwiek" - donosi magazyn People. "Justin się wścieka, kiedy ludzie pytają go o płytę i trasę koncertową. Wiele lat ciężko pracował, a teraz, gdy zrobił sobie krótką przerwę, wszyscy nakłaniają go do powrotu. Justin nie odbiera tego jako pytania, a jako żądania. Od początku kariery wszyscy próbowali przywłaszczyć sobie jakąś jego cząstkę, a on teraz chce po prostu być sobą"

Justin ostatnio nie ma łatwo. Z jednej strony bardzo przygnębił go pobyt jego ex Seleny Gomez w szpitalu psychiatrycznym. Z drugiej strony zalewa go fala paparazzi, którzy z dnia na dzień wywołują na nim coraz większą presję. Spokoju nie dają również niecierpliwi fani, którzy czekają na nowy album idola.

Co wy sądzicie o tej sytuacji? Czy Justin zasługuje na urlop?

 
Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie