Podobne artykuły

KYLIE JENNER I TRAVIS SCOTT WZIĘLI ŚLUB?!

2018.11.19 13:38 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że Kylie Jenner i Travis Scott z każdym kolejnym dniem utwierdzają nas w przekonaniu, że tworzą naprawdę udaną rodzinę dla swojej córeczki Stormi. Na ostatnim koncercie partner Kylie nazwał ją swoją "żoną"! Myślicie, że stali się w końcu rodziną także formalnie?!

Początki związku Kylie Jenner i Travisa Scotta nie zapowiadały niestety niczego dobrego. Z biegiem czasu udało im się jednak dotrzeć i obecnie tworzą bardzo udany związek. Ciężko jest obecnie uwierzyć w to, że jeszcze rok temu Travis Scott nie mógł się zdecydować czy właściwie będzie chciał zajmować się swoją córeczką i czy da radę sprostać wszystkim obowiązkom wynikającym z bycia ojcem. Dziewczynka jednak bardzo szybko skradła jego serce, jak się okazuje, tak samo jak jej mama!

W mediach już od kilku miesięcy plotkuje się o ślubnych planach Jenner i Scotta. Jak do tej pory, główni zainteresowani nie zdecydowali się na oficjalne skomentowanie plotek dotyczących ich wspólnej przyszłości jako małżeństwa. Myślicie, że jest jednak możliwe, że para pobrała się w tajemnicy i obecnie są już mężem i żoną?!

W czasie jednego z ostatnich koncertów, Travis Scott zaskoczył wszystkich obecnych tam fanów i nazwał Jenner prosto ze sceny "swoją piękną żoną"! Większość fanów zaczęła w tym moencie wiwatować. Ciekawe co pomyślała sobie w tym momencie Kylie, która wraz z ich córeczką - Stormi, znajdowała się na widowni.

Nawet jeżeli słowa wypowiedziane przez Travisa, w rzeczywistości nie mają jeszcze potwierdzenia, to chyba nikt nie ma już żadnych wątpliwości, że raper naprawdę poważnie myśli o spędzenie przyszłości z Kylie Jenner. A może była to po prostu zapowiedź zbliżającego się wielkimi krokami ślubu?!

Galeria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/travisscott
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie