Podobne artykuły

CHERYL COLE LIŻE RĘKĘ NA SCENIE!

2018.11.19 14:07 | © Stars.pl

Występ Cheryl Cole w brytyjskiej edycji X Factor miał być zapowiedzią jej wielkiego powrotu na scenę! Niestety najwidoczniej coś poszło nie tak, bo wokalistka na wokalistkę spadła ostatnio cała fala krytyki! Jej występ w X Factorze został praktycznie zmiażdżony przez fanów! Uważacie, że naprawdę poszło jej aż tak źle?!

Jesteśmy przekonani, że Cheryl wyobrażała sobie swój wielki powrót do muzyki zupełnie inaczej. Po czterech latach nieobecności, wokalistka zaczęła prace nad najnowszym singlem - Love Made Me Do It, dzięki któremu chciała wrócić na szczyty list przebojów. Niestety, jak dotąd nic nie poszło po myśli piosenkarki. Większość fanów ostro skrytykowała zarówno tekst piosenki, jak i samą muzykę... Nic dziwnego, skoro wokalistka sama przyznaje w nim, że bardzo często zakochuje się w niewłaściwych facetach, a w teledysku praktycznie przez cały czas widzimy jej "ulepszoną" chirurgicznie twarz.

Ogromną szansą na odzyskanie fanów był dla niej gościnny występ w brytyjskiej edycji X Factor. Niestety, również ten występ od samego początku był skazany na niepowodzenie. Jednocześnie z wokalistką zaproszono do programu jej ex - Liama Payne, a na dodatek, już na kilka dni przed występem wokalistki było wiadomo, że choreografia, którą przygotowała Cheryl jest zdecydowanie za bardzo odważna dla występu skierowanych do rodzin również z dziećmi. Zastanawiacie się pewnie jak to wszystko się skończyło...

Występ Cheryl w X Factor można co prawda zobaczyć na YouTube, lecz jego twórcy zdecydowali się na wyłączenie możliwości komentowania tego video. Na szczęście komentarzy nie brakuje w wielu innych serwisach. Fani skrytykowali między innymi dziwny strój wokalistki, nietrzymanie tonacji, EROTYCZNY układ taneczny i LIZANIE RĘKI, którego naprawdę trudno było nie zauważyć. Przypominamy, że to wszystko mogły oglądać dzieci. Jak donoszą informatorzy, ten występ nie przypadł do gustu również Simonowi Cowellowi, który w czasie występu Cheryl wykonał gest jurora, którym wycisza muzykę w trakcie nieudanych występów uczestników programu.

Sama Cheryl przyznała jeszcze kilka dni temu, że nie jest skazana na muzykę do końca życia i jeżeli jej powrót na scenę nie wypali to najprawdopodobniej zajmie się czymś innym.

"Nie będę się zabijała ciężko pracując i spędzając czas z dala od mojego syna. Czy to jest tego warte? Czy to źle, jeśli powiem, że jeśli zdobędę znów pierwsze miejsce list przebojów - to super, a jeśli nie - to w porządku? Dziś najważniejsza kwestia to: jeśli coś nie sprawia mi radości i nie czuję się z tym komfortowo, do ch**ery nie będę tego robić." - powiedziała w rozmowie z Guardian

Myślicie, że powinna już szukać nowej pracy?

Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie