Podobne artykuły

Tekashi 6ix9ine został aresztowany!

2018.11.19 18:14 | © Stars.pl

Mamy złą wiadomość dla wszystkich fanów Tekashi 6ix9ine. Muzyk został zatrzymany przez agentów federalnych w niedzielę wieczorem - czyli praktycznie tuż po opublikowaniu tytuły, a także listy utworów, które znajdą się na jego najnowszym albumie.

Jak donosi TMZ, raper został aresztowany, ponieważ najprawdopodobniej był zamieszany w federalne rabunki, a także posiadał przy sobie nielegalną broń. Portal informuje, że Tekashi nie był jedyną osobą zatrzymaną tego wieczoru. Wraz z nim aresztowano jego byłego menadżera, a także dwie inne współpracujące z nim osoby.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, Tekashi 6ix9ine zdecydował się na zwolnienie praktycznie całego swojego zespołu. Artysta zwolnił także swojego menadżera (tego samego, który został teraz aresztowany), bo twierdził, że wraz ze współpracownikami, ukradli mu pieniądze.

Przypominamy jednak, że obecna sytuacja prawna 22-letniego rapera nie wygląda niestety zbyt dobrze. Tekashi 6ix9ine jest obecnie na warunkowym. Na swoim koncie ma już między innymi przestępstwo seksualne, a także poważne znieważenie policjanta w czasie jednej z kłótni, w maju 2018 roku.

Co najlepsze, kilka godzin przed aresztowaniem, Tekashi 6ix9ine zdradził naprawdę sporo długo wyczekiwanych informacji, na temat swojego najnowszego albumu. Przypominamy, że krążek rapera o nazwie Dummy Boy, najprawdopodobniej zostanie wypuszczony już 23 listopada.

Jak myślicie, co wyjdzie szybciej? raper czy jego płyta?

Galeria fot. Instagram/tekashi6ix9inGaleria fot. Instagram/tekashi6ix9inGaleria fot. Instagram/tekashi6ix9inGaleria fot. Instagram/tekashi6ix9inGaleria fot. Instagram/tekashi6ix9in
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie