Podobne artykuły

OJCIEC PASTORA JUSTINA BIEBERA MOLESTOWAŁ DZIECI?!

2018.11.20 14:36 | © Stars.pl

Pastor Justina Biebera, a także Seleny Gomez, będzie w najbliższym czasie ponownie przesłuchiwany w sprawie molestowania dzieci! Przestępstwa najprawdopodobniej dopuścił się nieżyjący już od jakiegoś czasu ojciec pastora. Obecnie założyciel Hillsong Church może mieć z tego powodu bardzo poważne kłopoty. Myślicie, że Justin i inne gwiazdy wiedzieli o wydarzeniach z przeszłości rodziny swojego pastora?!

Wokół Hillsong Church wybuchł kolejny skandal! Okazało się, że przewodnik duchowy zataił informacje o molestowaniu dzieci! Obecnie policja najprawdopodobniej wznowi śledztwo!

Przypominamy, że od jakiegoś czasu, bardzo wiele amerykańskich gwiazd związało się na stałe z kościołem Hillsong. Jego założycielem jest Brian Houston, który jest teraz dla wielu znanych na całym świecie gwiazd, prawdziwym duchowym przywódcom.

Okazało się jednak, że mroczna przeszłość jego rodziny, może teraz położyć cień na wiarygodności głoszonych przez niego na co dzień wartości...

Prasa zza oceanu donosi o skandalu, który może przyczynić się do upadku Hillsong Church. Założyciel kościoła ma być w najbliższym czasie przesłuchiwany w sprawie ukrywania informacji o molestowaniu nieletnich. W rzeczywistości chodzi jednak o przestępstwa, których miał się dopuścić w przeszłości jego nieżyjący już ojciec.

Rzecznik policji Nowej Południowej Walii, oficjalnie potwierdził, że policja wznowiła śledztwo w sprawie molestowania dzieci przez nieżyjącego już pastora, Franka Houstona. Przesłuchiwany będzie również jego syn, którego obecnie podejrzewa się o zatajenie informacji o przestępstwach, które mógł popełnić jego ojciec.

Cała sprawa ujrzała światło dzienne po wywiadzie, którego udzielił Brett Sengstock. Mężczyzna wyznał, że kiedy miał zaledwie 8 lat, był molestowany przez Franka Houstona. Pastor podobno przyznał się do przestępstwa chwilę przed śmiercią, w 2004 roku.

Fakt, że jego syn, pastor Brian Houston, wiedział o wszystkim i nie poinformował odpowiednich instytucji, może spowodować, że założyciel kościoła znajdzie się teraz w bardzo trudnej sytuacji.

Brian Houston założył kościół Hillsong Church w Australii, lecz ten bardzo szybko się rozrósł i obecnie cieszy się ogromną popularnością nawet w Ameryce. Obecnie kościół ma ponad 100 tysięcy członków i należy do niego bardzo wiele gwiazd i celebrytów. Oddział Hillsong Church w Nowym Jorku prowadzi Carl Lentz, który jest również osobistym pastorem Justina Biebera.

Galeria fot. Instagram/justinbieberGaleria fot. Instagram/justinbieberGaleria fot. Instagram/justinbieberGaleria fot. Instagram/selenagomez
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie