Podobne artykuły

JUSTIN BIEBER STWORZYŁ WŁASNĄ LINIĘ UBRAŃ?!

2018.11.20 20:01 | © Stars.pl

Justin Bieber najwidoczniej postanowił zmienić branżę. Zapewne za sprawą żony, postanowił spróbować swoich sił w... modzie! Poznaliśmy już nazwę, a także pierwsze produktu, które zostaną wypuszczone pod marką Justina!

Fani Justina z niecierpliwością czekają na nową płytę muzyka. Niestety, jak na razie będą musieli zadowolić się nieco inną aktywnością ukochanego wokalisty. Justin postanowił... stworzyć własną linię ubrań! Marka wokalisty ma już własną nazwę, profil na instagramie, a na dodatek powstały już nawet pierwsze produkty!

W ten właśnie sposób wyjaśniła się zagadka dotycząca ubrań, w których Justin od jakiegoś czasu pokazuje się publicznie. Chodzi między innymi o bluzę z napisem "DREW", które jak wiadomo jest drugim imieniem Justina. Nareszcie dowiedzieliśmy się, że te ubrania zostały tak naprawdę zaprojektowane przez wokalistę. Sama marka nosi nazwę Drew House.

Domyślamy się, że pod marką Drew House, Justin Bieber będzie sprzedawał swoim fanom głównie wygodne ubrania o charakterze bardziej sportowym niż eleganckim. Znakiem rozpoznawczym będzie uśmiechnięta buźka, która jak się okazuje, jest jednocześnie logo jego firmy. Marka posiada już własny profil na instagramie, choć oficjalnego wypuszczenia produktów na rynek jeszcze nie było. Profil Drew House jak do tej pory obserwuje na instagramie wyłącznie jedną osobę i jest nią oczywiście Justin Bieber. Ciekawe tylko dlaczego zapomniał o Hailey?

Niestety nie wiemy jeszcze kiedy ubrania Justina trafią do sklepów, a także w jakich cenach będzie można je kupić. Domyślamy się jednak, że cały pomysł o założeniu własnej marki podsunęła mu żona - Hailey Bieber. Nie da się ukryć, że celebrytka jest prawdziwą specjalistką w tej branży i z kimś, kto na temat mody wie praktycznie wszystko, marka Drew House jest praktycznie skazana na sukces.

Zobaczcie kilka pierwszych ciuszków z nowej kolekcji Justina. Myślicie, że są dobrą rekompensatą dla płyty?

Galeria fot. East NewsGaleria fot. East NewsGaleria fot. East NewsGaleria fot. East News
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie