Podobne artykuły

RODRUGUEZ BOI SIĘ, ŻE LOPEZ GO RZUCI!

2018.11.20 20:28 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu partner Jennifer Lopez - Alex Rodriguez żyje w ciągłym stresie. Podobno bardzo boi się, że któregoś dnia Jennifer po prostu obudzi się obok niego i wyrzuci go z łóżka. Uważacie, że sportowiec faktycznie ma aż takie powody do obaw, czy jest po prostu przewrażliwiony?

W ostatnim czasie Alex Rodriguez zdecydował się na wystawienie swojej posiadłości, znajdującej się w Los Angeles, na sprzedaż. Może to oznaczać tylko jedno, jego związek z wokalistką najprawdopodobniej niedługo przejdzie na wyższy poziom!

Przypominamy, że para spotyka się ze sobą już od dwóch lat i dość często chętnie pokazuje się razem publicznie. Oczywiście nie brakuje też wspólnego wdzięczenia się do obiektywów na ściankach, czy romantycznych wpisów i fotek na instagramie.

Domyślamy się jednak, ze w rzeczywistości te gesty rzeczy nie świadczą o prawdziwym zaangażowaniu partnerów. Alex przyznał niedawno, że przez cały czas boi się, że pewnego dnia jego partnerka obudzi się rano i po prostu wyrzuci do ze swojego życia!

Niedawno były już sportowiec zdecydował się na udzielenie wywiadu, w którym nie mogło oczywiście zabraknąć osobistych pytań o jego związek z Jennifer Lopez...

"Perfekcyjna kobieta, obok której budzisz się rano. Otwierasz oczy, widzisz Jennifer Lopez obok siebie i myślisz: cholera, ale jestem szczęściarzem. Mam tylko nadzieję, że się pewnego dnia nie obudzi i nie powie" OK, twój czas się skończył! "" - wyznał Rodriguez

Może Alex byłby trochę spokojniejszy, gdyby postanowił w końcu oświadczyć się Jennifer...

Galeria fot. Instagram/jloGaleria fot. Instagram/jloGaleria fot. Instagram/jloGaleria fot. Instagram/jlo
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie