Podobne artykuły

NICKY HILTON OSKARŻONA O KRADZIEŻ ZDJĘĆ

2018.11.21 10:40 | © Stars.pl

Siostrę Paris Hilton oskarżają o kradzież fotografii aż dwie agencje fotograficzne znane na całym świecie!

Dziedziczka hotelarskiej fortuny prawdopodobnie będzie musiała zapłacić naprawdę ogromne pieniądze za opublikowanie zdjęcia w internecie! Nicky Hilton została niedawno oskarżona o kradzież zdjęć, a następnie udostępnienie ich na swoim profilu. „Kradzione” zdjęcia pochodzą z dwóch znanych na całym świecie agencji fotograficznych.

Agencje bardzo szybko pozwały siostrę Paris Hilton i oskarżyły ją o bezprawne przywłaszczenie zdjęć, a także opublikowanie ich w mediach społecznościowych bez zgody, a nawet wiedzy ich autorów.

Nicky zdecydowała się na opublikowanie zdjęć, na których pozowała razem ze swoim mężem - Jamesem Rothschildem. Autorzy tych zdjęć są również przekonani, że zanim dziedziczka wrzuciła kradzione zdjęcia do sieci, najpierw trochę je przerobiła.

Zdjęcie, które przywłaszczyła sobie Nicky, zostało opublikowane na jej Twitterze. Kiedy zauważyły to agencje fotograficzne, zdjęcia natychmiast zniknęły. Autorzy nie zamierzają jej jednak tego odpuścić, bo twierdzą, że agencje mocno ucierpiały na tym finansowo. Co za tym idzie, domagają się teraz odszkodowania w wysokości aż 150 000 dolarów!

Myślicie, że taka kara faktycznie nauczy czegoś bogatą dziedziczkę? Ciekawe czy następnym razem bardziej zainteresuje się skąd pochodzą zdjęcia, które publikuje w sieci.

Galeria fot. Instagram/nickyhiltonGaleria fot. Instagram/nickyhiltonGaleria fot. Instagram/nickyhiltonGaleria fot. Instagram/nickyhilton
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie