Podobne artykuły

PARIS HILTON NIE CHCE ODDAĆ PIERŚCIONKA ZA 2 MILIONY DOLARÓW!

2018.11.22 12:13 | © Stars.pl

Dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton i Chris Zylka, rozstali się na dobre już kilka tygodni temu. Do tej pory jednak celebrytka nie zdążyła oddać byłemu narzeczonemu pierścionka zaręczynowego, który jest wart aż 2 miliony dolarów! Zylka nie ukrywa, że błyskotka może mu się teraz bardzo przydać!

W momencie rozstania z Paris Hilton, Chris najprawdopodobniej zdał sobie sprawę, że będzie musiał pożegnać się z luksusowym życiem, które do tej pory prowadził u boku jednej z sióstr Hilton. Pocieszający może być jednak dla niego fakt, że teraz pierścionek warty 2 miliony dolarów jest już wyłącznie jego własnością! Jest to ten sam pierścionek, którym oświadczył się dziedziczce w styczniu. Jest jednak jeden mały problem, Paris wciąż nie znalazła czasu żeby oddać pierścionek swojemu ex!

Trzeba przyznać, że Chris Zylka jest bardzo zdeterminowany, by odzyskać swoją własność. Na szczęście prawo Kalifornijskie jest po jego stronie, więc wszystko wskazuje na to, że odzyska błyskotkę.

Nie da się ukryć, że dziedziczce najwidoczniej nie jest łatwo rozstać się z 20-karatowym diamentem! Dla porównania, zdecydowanie łatwiej było jej pożegnać się z Chrisem, bo jak wiadomo, to właśnie ona była inicjatorką rozstania. Zastanawiacie się pewnie dlaczego właściwie Paris do tej pory nie oddała pierścionka...

Niestety istnieje możliwość, że dziedziczka zgubiła błyskotkę. Po raz kolejny! Przypominamy, że przytrafiło się jej to już kilka razy... Pierwszy alarm wszczęła już 2 miesiące po zaręczynach w jednym z nocnych klubów. Dziedziczka spanikowała i zapłakała się łzami, a pierścionek na szczęście znalazł się w jednym z coolerów z lodem.

Myślicie, że celebrytka faktycznie go zgubiła, czy po prostu przywiązała się do niego bardziej niż do Chrisa?

Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie