Podobne artykuły

Kochanka Rutkowskiego ujawnia prawdę o znanym detektywie. "Wszystkim przedstawiał mnie jako przyszłą żonę!"

2018.11.22 20:45 | © Stars.pl

O romansie Rutkowskiego mówiono już dawno. Prawie dwa tygodnie Dominika Zasiewska, lepiej znana jako Wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego, przyznała, że niedawno miała romans z Krzysztofem Rutkowskim. Oznacza to, że detektyw zdradzał z nią swoją partnerkę, Maję Plich.

Krzysztof jednak zaprzeczył doniesieniom, a w wywiadzie dla Tygodnika Imperium podkreślił, że trwają przygotowania do ślubu z Mają. Ta wypowiedź rozwścieczyła Wodziankę, która postanowiła na swoim Instagramie pokazać… ich wspólne zdjęcie, na którym widać, jak detektyw trzyma ją za udo. Zdjęcie opisała: „Krzysztof Rutkowski przygotowuje się do ślubu z Mają Plich. Związek z Wodzianką to bzdura! Jak widać na załączonym obrazku, łączą nas stosunki "biznesowo - koleżeńskie. Cała sytuacja jedynie umocniła relację Mai i Krzysztofa. Teraz już nic ich nie złamie. Zakładam, że nasza randka już po tym, jak wydałeś to oświadczenie, również.”

W komentarzach rozpętała się burza. Większość z nich to głosy poparcia dla Dominiki, która podkreśla, że niczego się nie boi, bo "zawsze miała jaja" i nie udaje, że pada deszcz, gdy ktoś pluje jej w twarz. Jak sądzicie, jaka przyszłość czeka związek Rutkowskiego?

Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie