Podobne artykuły

Magda Gessler: na Śląsku z kranu płynie trucizna! Restauratorka rezygnuje z otwarcia restauracji w Gliwicach.

2018.11.23 16:58 | © Stars.pl

Magda Gessler jakiś czas temu nosiła się z zamiarem otwarcia nowej restauracji w Gliwicach. Ostatecznie zrezygnowała jednak z podjęcia się tej inicjatywy. Restauratorka jest zdania, że woda na Śląsku nie nadaje się do spożycia, a mieszkańcy wcale nie powinni jej pić. Twierdzi, że w składzie wody znajduje się pierwiastek który może być przyczyną powstawania nowotworów.

W rozmowie z Super Expressem Gessler opowiedziała dlaczego zrezygnowała z otworzenia restauracji: "Nie otworzyłam restauracji w Gliwicach, bo oficjalnie powiedziano mi, że w wodzie jest arsen, więc cały Śląsk jest tak zatruty. Z kranu płynie tam trucizna. O tym się nie mówi, ale arsen, którego jest w nas coraz więcej, to przyczyna wielu nowotworów." Jej opinia nie pokrywa się jednak z raportem sanepidu, który twierdzi, ze woda jak najbardziej jest zdatna do picia i nie ma powodów do obaw. Gessler wydaje się nie do końca wierzyć tym zapewnieniom: "Polecam też każdemu zbadać wodę, która leci u nas w kranie, żeby jej nieświadomie nie pić, bo może być skażona. Do spożycia najlepiej kupować wodę w butelkach, bo jest przebadana i nie zawiera szkodliwych substancji." dodała.

Czy Magda Gessler jest wystarczającym autorytetem, żeby mieszkańcy Śląska rzeczywiście zaczęli przyglądać się składowi wody w ich kranach? Podzielacie jej opinie?

 
Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie