Podobne artykuły

POLSKI AKTOR ZMIENIA KOBIETY JAK RĘKAWICZKI!

2018.11.23 17:04 | © Stars.pl

Bartek Piekarski ma dopiero 22 lata, a już udało mu się zrobić karierę grając w popularnych serialach. Od dawna możemy oglądać go w jednym z ulubionych seriali polaków - Pierwsza Miłość. Gra w nim bardzo bogatego piłkarza i jednocześnie okropnie zazdrosnego partnera 37-letniej Kasi Sowińskiej.

Nie da się ukryć, że młody aktor, w serialu radzi sobie świetnie. To właśnie dzięki tej roli udało mu się zyskać przychylność tak wielu fanek, które nieustanie kibicują mu w jego karierze!

Trzeba przyznać, że młody aktor doskonale wie jak zadbać o swoje fanki! W ostatnim czasie zorganizował na swoim instagramowym profilu "Akcję Studniówka", w której oferuje, że pójdzie z wybraną dziewczyną na jej studniówkę!

Przypominamy, że jakiś czas temu, na temat Kasi i Bartka zrobiło się bardzo głośno! Media aż huczały od doniesień, że młody aktor ma romans z Sowińską, starszą od niego o 15 lat! Jednak najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się już, czy te doniesienia były prawdziwe.

Niedawno talent do gry w serialach u młodego aktora zauważyli również producenci innego serialu - Policjantki i policjanci. Młody aktor najwidoczniej lubi romansować na ekranie ze starszymi kobietami, bo w tej produkcji jego partnerką będzie 35-letnia Anna Kukawska, która ma wcielić się tam w rolę policjantki.

Jak widać, 22-latek ma ogromne szczęście do współpracy ze sporo starszymi od siebie kobietami. Jesteśmy przekonani, że jest to dla niego ogromna szansa, bo może się od nich naprawdę sporo nauczyć. Ciekawe tylko, czy w życiu prywatnym, młodziutki aktor również wybiera dużo starsze kobiety?

 
 
Galeria fot. Instagram/piekarsky_musicGaleria fot. Instagram/piekarsky_musicGaleria fot. Instagram/piekarsky_musicGaleria fot. Instagram/piekarsky_musicGaleria fot. Instagram/piekarsky_music
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie