Podobne artykuły

JULIA WIENIAWA POZUJE W SKĄPYM BIKINI!

2018.11.23 18:03 | © Stars.pl

Julka Wieniawa już od kilku dni wypoczywa w słonecznym Dubaju ze swoim partnerem Antkiem Królikowskim. Para znalazła w końcu czas żeby udać się na zasłużony urlop. Przypominamy, że młoda aktorka ma za sobą bardzo intensywny sezon! Wzięła udział między innymi w kilku kampaniach reklamowych, pokazała się na czerwonym dywanie w Cannes, nagrała nowy singiel "Nie muszę", a także mogliśmy zobaczyć ją w kilku produkcjach.

Pomimo krótkiej przerwy od pracy, Julka nie rezygnuje jednak z pokazywania fanom fotek z wakacji. Na profilu aktorki praktycznie cały czas pojawiają się nowe zdjęcia ze słonecznego Dubaju. Wieniawa potrafi jednak zaskakiwać! Każde nowo dodane zdjęcie jest coraz bardziej odważne od poprzedniego!

W piątek rano, Julka zdecydowała się na wrzucenie do sieci zdjęcia z przepięknej plaży! Aktorka jest na nim ubrana wyłącznie w cekinowe bikini o kolorze limonki. Strój odkrywa jednak tyle ciała, że Julka musiała schować się za liśćmi palmy, które przy okazji nadały zdjęciu trochę tajemniczego charakteru.

Ta wyjątkowa fotografia nie pojawiła się jednak na instagramie Wieniawy bez powodu. Jak się okazało, aktorka chciała uczcić tym erotycznym zdjęciem jeden ze swoich największych sukcesów! Liczba jej instagramowych obserwatorów dopiero co przełamała barierę 900 tysięcy! Oznacza to więc, że najprawdopodobniej już na początku 2019 roku, Julce uda się w końcu dołączyć do bardzo wąskiego grona polskich gwiazd, którym udało się osiągnąć magiczną liczbę miliona obserwujących!

"900k!!! Dziękuję. Jesteście najlepsi! Łapcie trochę słońca!" - napisała Julka

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

 
Galeria fot. Instagram/juliawieniawaGaleria fot. Instagram/juliawieniawaGaleria fot. Instagram/juliawieniawaGaleria fot. Instagram/juliawieniawa
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie