Podobne artykuły

SCOTT DISICK SPĘDZIŁ NOC U KOURTNEY KARDASHIAN!

2018.11.23 19:09 | © Stars.pl

Takiego ciosu, Sophia Richie z pewnością nawet się nie spodziewała! Okazało się, że Scott Disick został na noc u Kourtney Kardashian! Co najlepsze, nie ma nawet zamiaru tego ukrywać! Trzeba przyznać, że Kardashianka wydaje się być zadowolona z takiego obrotu sprawy! Byli partnerzy pochwalili się nawet pasującymi do siebie piżamkami!

Choć Kourtney Kardashian od jakiegoś czasu w obecności mediów spotyka się z Luką Sabbatem, to ciężko nie zauważyć, że celebrytka ponownie bardzo mocno zaangażowała się w relację ze swoim ex - Scottem Disickiem. Byli partnerzy spędzają ostatnio razem coraz więcej czasu, jeżdżą nawet na wakacje, a nawet spędzili wspólnie Święto Dziękczynienia!

Z przykrością musimy jednak stwierdzić, że im szybciej młodziutka Sofia Richie pogodzi się z faktem, że nie ma najmniejszych szans na to, by była dla Scotta tak ważna jak jego ex - Kourtney, tym lepiej. Disick zdecydował się bowiem na spędzenie jednego z najważniejszych dni w roku w towarzystwie Kardashianki i jej rodziny, czym Kourtney szybko zdążyła pochwalić się na swoim Instagramie. Ciekawe gdzie w tym czasie była jego dziewczyna?

Kourtney opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które jest niepodważalnym dowodem na to, że Scott spędził noc w jej domu! Kardashianka oczywiście postarała się również o to, by Disick dostał piżamkę idealnie pasującą do tej, w którą ona sama była ubrana. Dzięki temu wszyscy z uśmiechami na twarzach mogli zapozować do rodzinnego zdjęcia.

Oczywiście fakt, że Scott spędza czas z własnymi dziećmi nie powinien nikogo dziwić, ale ocieplenie relacji z Kourtney, z pewnością zszokowało niejednego fana. Przypominamy, że jeszcze całkiem niedawno, Kardashianka nie chciała nawet słyszeć o swoim ex...

Myślicie, że związek Scotta i Sofii miał na to jakiś wpływ? Kourtney chce teraz udowodnić wszystkim, że jest w stanie odbić Disicka młodziutkiej modelce?

Galeria fot. Instagram/kourtneykardashGaleria fot. Instagram/kourtneykardashGaleria fot. Instagram/sofiarichie
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie