Podobne artykuły

Joanna Krupa okradziona na lotnisku w Warszawie. "Jestem w szoku, że ludzie mogą zrobić takie świństwo!"

2018.11.24 18:43 | © Stars.pl

Joanna Krupa w związku z prowadzeniem emitowanego w stacji TVN programu „Top Model” często podróżuje pomiędzy Warszawą a Teksasem. Niestety, podczas ostatniej podróży spotkała ją przykra niespodzianka. Okazało się, że walizka którą odebrała na Lotnisku Chopina była pusta. Za pośrednictwem Instagrama opisała fanom całe zdarzenie: „Przyleciałam właśnie do Warszawy. Otwieram swój bagaż i wszystkie moje buty są ukradzione. Zobaczcie, co mi zostawili. Tylko płaszcz. I nic więcej. Wszystko ukradzione”.

Sprawa prędko została zgłoszona na policję. Sama celebrytka straty szacuje na 15-20 tysięcy złotych. „– Leciałam z Teksasu przez Nowy Jork do Warszawy. Mogli mnie okraść jeszcze przed wylotem. W szczególności, że dzisiaj w USA jest obchodzone Święto Dziękczynienia. Jestem w szoku, że ludzie są tacy bez serca i mogą zrobić takie świństwo. Nie wierzę, że ludzie mogą być tak bezczelni i ohydni” _ powiedziała w rozmowie z portalem Plejada.

Joanna przyznaje, że wątpi w odnalezienie rzeczy i sprawcy i pogodziła się już ze stratą. Najbardziej bolesny jest dla niej fakt, że w walizce znajdywała się sukienka szyta specjalnie na finał programu „Top Model” który odbędzie się w poniedziałek 26 listopada.

Padliście kiedyś ofiarą złodziei? Jak myślicie, czy policja pomoże Dżoanie odzyskać skradzione ubrania?

Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie