Podobne artykuły

Meghan i Harry nie chcą mieszkać obok Williama i Kate? Wyprowadzają się z Pałacu Kensington.

2018.11.24 22:13 | © Stars.pl

Harry i Meghan zamieszkali razem w północnej części pałacu zaraz po zaręczynach. Niedługo po ślubie mieli wprowadzić się do głównej części posiadłości, którą zajmują również William i Kate z dziećmi. Rzecznik rodziny królewskiej ogłosił jednak, że młode małżeństwo w nowym roku przeprowadzi się do posiadłości Frogmore Cottage w Windsorze. Spekuluje się, że młodzi małżonkowie chcą mieć więcej prywatności dla siebie i dziecka które niebawem pojawi się na świecie.

Wyprowadzka książęcej pary sprowokowała kolejną falę plotek na temat kiepskich stosunków Kate i Meghan, które wiodą zupełnie inne życia.

- Właściwie to nie ma powodu, by ich londyńską rezydencją był Pałac Kensigton. Jest tyle innych opcji, w tym zakup mieszkania za własne pieniądze. Kate i Meghan wiodą bardzo różne życia, ta różnica z czasem będzie się tylko pogłębiać - twierdzi źródło "The Sun".

Zgodnie z doniesieniami People księżna Meghan i książę Harry będą mieszkańcami okolic zamku Windsor. Małżeństwo zajmie 10-pokojowe Frogmore Cottage. W ich nowej rezydencji Home Park znajdzie się również przedszkole i miejsce na osobistą siłownię i studio jogi, której Meghan Markle jest fanką. Nowy dom Meghan Markle i księcia Harry'ego wymaga co prawda remontu, ale będzie na to czas. Para królewska zamierza się tam wprowadzić dopiero w 2019 roku.

Galeria FOT. AP/EAST NEWSGaleria FOT. EAST NEWS
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie