Podobne artykuły

GWIAZDY NA 7 URODZINACH VITKACA!

2018.11.25 19:54 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że Vitkac już od wielu lat jest najbardziej luksusowym domem handlowym, znajdującym się w Warszawie. Przypominamy, że to właśnie tam, swoje pierwsze w Polsce butiki zdecydowały się otworzyć między innymi: Louis Vuitton, Yves Saint Laurent, Gucci, Bottega Veneta, Giorgio Armani, czy Lanvin. To właśnie tam bardzo często można spotkać największe polskie gwiazdy, oraz celebrytów, które jak wiadomo uwielbiają wszystkie najnowsze modowe trendy, które na dodatek pochodzą wyłącznie z najwyższych półek.

Dzisiaj luksusowy dom handlowy świętował swoje 7 urodziny. Na przyjęciu wydanym specjalnie z tej okazji, które odbyło się w nocy, nie mogło oczywiście zabraknąć najbardziej rozpoznawalnych twarzy, które często pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Zdecydowana większość wybrała na tę okazję czarne, a także minimalistyczne sytuacje, do których inspiracje zaczerpnięte zostały z mody lat 80. Nie da się ukryć, że właśnie takie stylizacje będą królowały tej jesieni, a może nawet i zimy!

Na czerwonym dywanie pojawili się między innymi: Maja Sablewska, Jessica Mercedes, Monika Olejnik, Tomasz Jacyków, Joanna Horodyńska i Karolina Szostak.

Naszym zdaniem na tym evencie najlepiej wypadła Joanna Horodyńska, której świetnie udało się połączyć męską marynarkę z bardzo obcisłymi spodniami, całość dopełniła bardzo oryginalnymi butami! Sablewska po raz kolejny postawiła na wyeksponowanie swoich nóg i przyszła ubrana w bardzo krótką sukienkę. Monika Olejnik i Karolina Szostak pokazały trochę biustu, a Jessica Merceses jak zwykle przemyciła na imprezę swój bardzo oryginalny styl.

Nie zapominajmy jednak o panach, którzy pojawili się na tym evencie! Michał Piróg i Tomasz Jacyków niczym nas jednak nie zaskoczyli, bo jak zwykle pokazali się na tej imprezie w bardzo charakterystycznych dla obu panów stylizacjach. Na czerwonym dywanie nie mogło również zabraknąć Piotra Czaykowskiego, dla którego jak wiadomo moda jest przecież całym światem.

A Wam jak podobają się ostatnie stylizacje gwiazd?

Galeria fot. AKPAGaleria fot. AKPAGaleria fot. AKPAGaleria fot. AKPAGaleria fot. AKPAGaleria fot. AKPAGaleria fot. AKPAGaleria fot. AKPA
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie