Podobne artykuły

CHERYL COLE WRACA DO ŁASK?!

2018.11.26 12:45 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że pierwszego występu Cheryl po długiej przerwie, nie można było zaliczyć do udanych. Obecnie fani zaczynają jednak powoli wracać do wokalistki. Ku naszemu zaskoczeniu, wśród nich znalazła się również siostra jej byłego chłopaka, Liama Payne!

Nie da się ukryć, że pierwszy koncert Cheryl, po 4 latach nieobecności na scenie, okazał się totalną porażką. Po występie w brytyjskiej edycji X Factor, fani piosenkarki bardzo widocznie się podzielili. Najprawdopodobniej wokalistka potrafi uczyć się na własnych błędach, bo jej kolejne występy są o niebo lepsze od pierwszego. Myślicie, że Cheryl uda się jeszcze wrócić do łask?

Przypominamy, że p 4 latach przerwy od kariery muzycznej, Cheryl zdecydowała się w końcu wrócić na scenę. Pierwszym kawałkiem, który nagrała po powrocie był singiel Love Made Me Do It. Wokalistka zaśpiewała swoją najnowszą piosenkę na żywo, w czasie koncertu Hits Radio Live, który odbył się w Manchesterze.

Po występie, wierni fani piosenkarki zebrali się na Twitterze i postanowili wspólnie okazać wielką miłość swojej idolce. W ich postach znalazły się liczne gratulacje, ale zdecydowanie przeważały pytania i prośby o zorganizowanie najnowszej trasy koncertowej!

Wśród wiernych fanów wokalistki znalazła się również siostra jej byłego chłopaka, Ruth Payne. "Jestem dumna z @CherylOfficial! Całkowicie to zmiażdżyła ... Byłam pełna dumy" - napisała niedoszła szwagierka Cheryl

Galeria fot. Instagram/cherylofficialGaleria fot. Instagram/cherylofficialGaleria fot. Instagram/cherylofficial
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie