Podobne artykuły

BELLA HADID I THE WEEKND DALEJ NIEROZŁĄCZNI!

2018.11.26 12:50 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że odkąd Bella i The Weeknd do siebie wrócili, ich związek stał się o wiele bardziej silny niż do tej pory. Okazało się, że modelka zdecydowała się specjalnie pokonać 10 tysięcy kilometrów, żeby tylko spędzić tegoroczne Święto Dziękczynienia ze swoim partnerem.

Bella i The Weeknd spędzili jednak to święto w dość nietypowy sposób. Para postanowiła zamienić standardowy obiad na bardzo romantyczny wieczór. W tym roku muzyk nie mógł sobie pozwolić na spędzenie jednego z najważniejszych dni w roku ze swoją rodziną, ponieważ w tym czasie występował na Grand Prix w Abu Dhabi. The Weeknd doszedł jednak najprawdopodobniej do wniosku, że nie powinien tracić czasu i szybko zaprosił ukochaną do siebie. Na szczęście dla pary, 14-godzinny lot nie kolidował ze zobowiązaniami zawodowymi Belli.

Podobno kiedy muzyk zaprosił modelkę do Abu Dhabi, dziewczyna nie wahała się nawet przez moment. Jak się okazało, głównie przez Święto Dziękczynienia, modelka miała w pracy tak zwany długi weekend i spokojnie mogła pozwolić sobie na tę podróż! Myślicie, że było warto?

"On chce, żeby była z nim, kiedy tylko może, a ona czuje to samo, jest bardzo słodka. Kiedykolwiek są razem, to zawsze jest to święto miłości, oni są po prostu szaleni dla siebie nawzajem." - donosi informator

Na ten wieczór, zakochani wybrali apartament na najwyższym piętrze, w jednym z pięciogwiazdkowych hoteli. Ciekawe czy taki widok zrekompensował im brak świątecznego indyka :)

Galeria fot. Instagram/bellahadidGaleria fot. Instagram/bellahadidGaleria fot. Instagram/bellahadidGaleria fot. Instagram/theweekndGaleria fot. Instagram/theweekndGaleria fot. Instagram/theweeknd
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie