Podobne artykuły

Od roli w "Smoleńsku" do kariery politycznej

2018.10.25 19:54 | © Plotek.pl

Dominice Figurskiej najwidoczniej znudziło się już bycie wyłącznie aktorką i od jakiegoś czasu daje się poznać jako ekspertka w wielu dziedzinach. W ubiegłym roku otworzyła portal parentingowy , na którym miały być poruszane głównie tematy kobiet i rodziny.

Mam głębokie przekonanie, że kobieta marnuje czas, kiedy mogłaby być w ciąży, a nie jest. - twierdzi Figurska

Na portalu celebrytka chciała poruszać tematy związane z wychowaniem dzieci starszych i młodszych, macierzyństwem, oraz ze sposobami na zachowanie dobrej figury. W praktyce już w jednej z pierwszych rozmów Figurska wyraziła swoje zdanie na temat bezdzietnych modelek udzielających rad na temat seksualności. Na portalu celebrytki przeczytamy między innymi, że wiedza o tym jak zakładać prezerwatywy jest nieprzydatna, a wszystkiego, co przydatne można dowiedzieć się z książek w katolickich księgarniach.

Niedawno Dominika, znana już z silnie prawicowych, a także wyjątkowo konserwatywnych poglądów została radną wojewódzkiego sejmiku mazowieckiego. Figurska kandydująca z ramienia PiS-u otrzymała mandat dzięki 22 101 głosom.

Przypominamy, że Dominika Figurska, przeciwniczka aborcji i osoba uważająca rodzenie dzieci za najważniejsze zadanie kobiety, zagrała w "M jak Miłość" kochankę Krzysztofa Zduńskiego. Głośno zrobiło się o niej dopiero kiedy zagrała w "Smoleńsku" i zaczęła ujawniać swoje kontrowersyjne poglądy.

 
Galeria fot. Michal Dyjuk / Polska PressGaleria fot. AKPAGaleria fot. East News
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie