Podobne artykuły

TEKASHI69 CZEKA DOŻYWOCIE?!

2018.11.26 21:50 | © Stars.pl

Obecnie raper Tekashi69 czeka na wyrok w sprawie, w której postawiono mu aż 6 zarzutów! Najprawdopodobniej zdecydował się w końcu iść na współpracę, ale nie jest to jednak jeszcze koniec jego kłopotów... Jak się okazuje, raper ma naprawdę ogromne długi!

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Tekashi69 miał naprawdę sporo problemów. Niedawno został oskarżony o popełnienie aż 6 przestępstw! Było to między innymi posiadanie przez niego broni, a także wymuszenie haraczu! Jakby tego było jeszcze mało, raper na dodatek ciągle dostaje pogróżki od gangu!

Sytuacji muzyka nie polepszył z pewnością fakt, że Tekashi69 został niedawno przeniesiony do innego, o wiele bezpieczniejszego aresztu. Trzeba jednak przyznać, że jest to miejsce przeznaczone głównie dla przestępców, którzy zdecydują się na współpracę z policją. Jesteśmy jednak przekonani, że ten fakt z pewnością nie podoba się gangsterom, z którymi zadawał się wcześniej raper...

Pomimo tego, że Tekashi69 przebywa obecnie w areszcie, życie poza jego murami toczy się jednak dalej. Niedawno dowiedzieliśmy się, że przed aresztowaniem, raper nie pomyślał o uporządkowaniu wszystkich zaległych spraw. Jak się okazało, firma ochroniarska dalej czeka na 100 tysięcy dolarów, które ma zapłacić Tekashi!

To właśnie ta firma ochraniała rapera w czasie jego tygodniowego pobytu w Los Angeles. Całodobowa opieka ochroniarzy przez dokładnie 7 dni, kosztowała artystę aż 97.165 dolarów! W tej cenie raper miał zagwarantowane 3 kuloodporne samochody, a także ochroniarzy, którzy przez jakiś czas dbali również o bezpieczeństwo jednego z emerytowanych bokserów - Floya Mayweathera.

Okazało się jednak, że Tekashi nie zatrudnił ochroniarzy na marne! Kiedy przybył do LA, by nakręcić teledysk z Nicki Minaj i Kanye Westem, ktoś kilkukrotnie strzelił w wynajmowany dom, w którym się znajdowali. Kto wie jak ta sytuacja mogłaby się skończyć, gdyby na ratunek nie ruszyli prywatni ochroniarze rapera!

Jesteśmy przekonani, że po całej sytuacji Tekashi69 był wdzięczny ochroniarzom, których zatrudnił. Samą wdzięcznością jak widać nie załatwi zbyt wiele. Obecnie raper wisi firmie prawie 100 tysięcy dolarów!

Galeria fot. InstagramGaleria fot. InstagramGaleria fot. Instagram
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie