Podobne artykuły

Brytyjska aktorka do celebrytek reklamujących herbatki przeczyszczające: "Mam nadzieję, że ZES*CIE SIĘ PUBLICZNIE W GACIE"

2018.11.27 23:32 | © Stars.pl

Popularność Instagrama sprawiła, że platforma stała się idealnym miejscem do promowania swoich produktów i usług. Celebryci na sponsorowanych postach zarabiają krocie, i o ile reklamują nieszkodliwe kosmetyki czy biżuterię - nikt nie ma prawa ich z tego rozliczać, mają prawo sygnować swoją twarzą co tylko chcą. Gorzej kiedy polecają produkty które mogą negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie naszego organizmu.

Ten proceder postanowiła głośno skrytykować brytyjska aktorka Jameela Jamil. Personalnie oberwały m.in. Kardashianki i Cardi B. Boże, mam nadzieję, że ci wszyscy celebryci zes*ają się publicznie w gacie, tak jak te wszystkie biedne kobiety, które kupują te bzdury na podstawie ich rekomendacji. Przecież celebryci nie piją tego g*wna. Promują to bo chcą zarobić więcej pieniędzy - nie przebierała w słowach. Jeśli chcesz "ograniczyć apetyt", zjedz cholerne zielone warzywa lub pożywną zupę warzywną. Nie pij oczyszczających herbat. Potrzebujesz błonnika! - tłumaczyła. Nigdy nie przyjmuj porad dietetycznych od kobiet, które nie mają pojęcia o żywieniu i podstawowej etyce reklamowej. JEŚLI CHCESZ BYĆ zdrowsza, porozmawiaj z trenerem albo lekarzem - kontynuowała swój wywód na Twitterze.

Wyśmiała też Khloe Kardashian, sugerując, że w pakiecie do dietetycznego shake’a powinna dołączać chiryrga plastycznego, trenera i dietetyka. Na koniec oberwało się Kim Kardashian, która reklamowała dietetyczny lizaki. Pie*dol się. Masz straszny i toksyczny wpływ na młode dziewczyny. Podziwiam zdolności marketingowe ich matki, jest geniuszem. Nie zmienia to faktu, że cała ta rodzinka sprowadziła kobiety do roli, nad którą można tylko rozpaczać.

Słowa Jamil poruszyły show biznes. Uważacie, że polskie celebrytki także powinny przemyśleć to, jakie produkty decydują się reklamować?

 
Galeria The Good PlaceGaleria Twitter
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie