Podobne artykuły

Ciąg dalszy sprawy "dilera gwiazd". Zakuty w kajdanki były mąż Edyty Górniak zeznaje przed sądem.

2018.11.28 13:33 | © Stars.pl

Były mąż Edyty Górniak odsiaduje wyrok sześciu lat pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. We wtorek Dariusz K. pojawił się w sądzie, gdzie złożył zeznania w sprawie dilera gwiazd, u którego ponoć zaopatrywał się cały celebrycki półświatek. K. został przyprowadzony do sądu przez policjantów, zakuty w kajdanki.

Jak podaje „Fakt”, Dariusz K. miga się od składania szczegółowych zeznań, odpowiadając jedynie krótkimi stwierdzeniami - „nie pamiętam”, „nie kojarzę”. Przyznał, że kilkukrotnie widywał się z Cezarym P., jednak spotkania te miały charakter czysto towarzyski i nie miały nic wspólnego z narkotykami.

Oskarżony nigdy nie był u mnie w domu, nie oferował mi kokainy - powiedział na sali rozpraw Dariusz. Dziś już nie pamiętam zdarzeń z przeszłości. Proszę mi wierzyć, w moim życiu wydarzyła się tragedia.

Oprócz K. w sądzie zeznawał również Piotr Gąsowski, który został posądzony wcześniej o korzystanie z usług P. Mina aktora wskazuje, że był on wyjątkowo zestresowany: długo konsultował się z adwokatami, co jakiś czas niepewnie spoglądając w stronę obiektywów.

Galeria fot. Polska PolicjaGaleria fot. PudelekGaleria fot. PudelekGaleria fot. Pudelek
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie