Podobne artykuły

LADY GAGA BYŁA MOLESTOWANA W PRACY!

2018.11.29 18:31 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że Lady Gaga jest jedną z najodważniejszych kobiet w ruchu Me Too. Wokalistka nie ukrywa, że już od lat stara się wspierać kobiety, które chcą walczyć zarówno z molestowaniem, jak i dyskryminacją kobiet. Obecnie gwiazda zdecydowała się również na wyjaśnienie, jak właściwie wygląda to w branży, w której pracuje...

Dzięki pojawieniu się ruchu Me Too, kobiety z całego świata dostały w końcu możliwość wyrażenia swojego zdania i nareszcie bez obaw mogą mówić głośno o tym, co spotyka je na co dzień w życiu prywatnym, czy też zawodowym. Ofiary molestowania przestały się bać i zrozumiały w końcu, że wyłącznie w ten sposób, mają jakiekolwiek szanse na zmianę sytuacji, w której obecnie znajdują się kobiety. Trzeba przyznać, że w tym roku, podejście ludzi na całym świecie do molestowania, uległo diametralnej zmianie.

Jedną z tych kobiet jest Lady Gaga. Gwiazda już jakiś czas temu, ogłosiła publicznie, że została zgwałcona, kiedy miała zaledwie 19 lat. Przez długi okres czasu, wokalistka zmagała się z zespołem stresu pourazowego. Jak się okazuje, nawet branża muzyczna nie była w stanie ochronić jej przed molestowaniem. Wokalistka przyznaje, że takie incydenty, odbywają się tam na porządku dziennym.

"Kiedy zaczynałam w tym biznesie, a miałam wtedy 19 lat, to była zasada, a nie wyjątek, że gdy wchodziłam do studia nagraniowego, byłam molestowana. Po prostu tak było. Miałam nadzieję, że będę mogła mowić o tym wcześniej. Zresztą mówłam o tym - byłam prześladowana, gdy byłam młodsza i mówiłam o tym ludziom. Tam funkcjonowało coś takiego jak klub chłopaków. Nikt nie chciał stracić władzy, więc nikt cię nie chronił, bo gdyby coś powiedział, sam straciłby swoją władzę. W ruchu Me Too najbardziej ekscytujące jest to, że mężczyźni stają obok nas i mówią: chcemy usłyszeć wasze głosy." - przyznała gwiazda

Wokalistka zdecydowała się opowiedzieć o wydarzeniach ze swojej przeszłości, a także o swoim podejściu do ruchu Me Too, podczas jednego ze specjalnych spotkań zorganizowanych dla kobiet, w programie The Hollywood Reporter's Actress Roundtable. W czasie tego spotkania, o własnych doświadczeniach z molestowaniem, a także dyskryminacją kobiet, zdecydowały się opowiedzieć również Glen Close, oraz Nicole Kidman.

Myślicie, że dzięki takiej mobilizacji, młode kobiety nie spotykają się już tak często z dyskryminacją i molestowaniem?

Galeria fot. Instagram/ladygagaGaleria fot. Instagram/ladygagaGaleria fot. Instagram/ladygaga
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie