Podobne artykuły

NAGIE ZDJĘCIE EDYTY GÓRNIAK WISI W MIEJSCU PUBLICZNYM!

2018.11.29 22:28 | © Stars.pl

Edyta Górniak po raz pierwszy pokazała fanom swoje nagie ciało już w latach 90. W listopadzie 1994 roku, gwiazda pojawiła się na okładce magazynu Playboy. Od tego czasu, Edzia co jakiś czas rozbierała się do sesji, ale po raz ostatni mogliśmy zobaczyć ją w całej okazałości w lutym 2008 roku. Seksownymi fotkami próbowała w tym czasie wypromować swój najnowszy singiel - Sexuality.

Przypominamy, że ta sesja z udziałem naszej gwiazdy wyszła na tyle dobrze, że wydawcy zdecydowali się na wypuszczenie na rynek dwóch różnych wersji tego samego pisma skierowanego wyłącznie do pełnoletnich czytelników.

Nagie zdjęcia Edzi bardzo przypadły do gustu większości fanów. Jednemu z nich jednak aż do tego stopnia, że postanowił udekorować nim... fasadę własnego domu! Nikogo nie powinno więc dziwić, że gwiazda była w totalnym szoku, kiedy w drodze na jeden ze swoich koncertów w Poznaniu, zobaczyła swoją najlepszą nagą sesję na elewacji czyjegoś domu!

Patrząc na stan, w jakim obecnie jest ogromny plakat z podobizną Edzi, można śmiało stwierdzić, że musi zdobić ten dom już od paru ładnych lat. Nie da się jednak ukryć, że choć plakat z pewnością przeszedł już wiele, do tej pory prezentuje się jednak zjawiskowo.

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie