Podobne artykuły

TEKASHI WYSŁAŁ UKOCHANEJ PREZENT Z ARESZTU!

2018.11.30 14:14 | © Stars.pl

Tekashi69 najprawdopodobniej na dłuższy czas będzie musiał pożegnać się zw swoim życiem na wolności. Obecnie raper oczekuje na proces, zamknięty w areszcie. Najwidoczniej zdążył już zatęsknić za swoją dziewczyną, bo udało mu się nawet znaleźć wolną chwilę na wysłanie ukochanej bardzo drogiego prezentu!

Wszystko wskazuje jednak na to, że raper przez dłuższy czas nie będzie mógł przebywać na wolności. Przypominamy, że jakiś czas temu został on oskarżony między innymi o współudział w morderstwie. Raperowi z pewnością nie pomaga również fakt przynależności do gangu Nine Trey Gangsters, który jak wiadomo jest jednym z oddziałów największej i najbardziej niebezpiecznej grupy przestępczej na terenie Stanów Zjednoczonych! Obecnie grozi mu aż 25 lat więzienia, a możliwe, że nawet dożywocie!

Kiedy raper zaczął dostawać przeróżne listy z pogróżkami, od swoich dawnych kumpli z gangu, przeniesiono go do aresztu przeznaczonego dla więźniów, którzy chętnie współpracują z policją. Czyżby raper spadł z deszczu pod rynnę? Jego koledzy raczej nie będą zadowoleni, że raper zdecydował się na udzielenie kilku informacji, w zamian za ochronę. Jak na razie Tekashi69 nie może jednak narzekać, bo z nowego aresztu udało mu się nawet wysłać paczkę do swojej ukochanej!

Jak się okazało, raper wysłał dziewczynie zegarek Rolexa! Błyskotka jest obecnie warta aż 35 tysięcy dolarów! Niedawno świętowała swoje 22 urodziny i błyskotka miała być dla niej prezentem z tej okazji. Myślicie, że dziewczyna ucieszyła się z niespodzianki, czy wolałaby jednak chociaż przytulić się do swojego chłopaka? Na pocieszenie trzeba dodać, że nie był to byle jaki zegarek! Został wysadzony 18-karatowym białym, a także różowym złotem oraz 24-karatowymi diamentami. Żeby tego było mało, zegarek został dostarczony do dziewczyny własnoręcznie przez jubilera gwiazd i dobrego przyjaciela rapera.

Jade, która swoim wyglądem przypomina bardziej striptizerkę niż dziewczynę gwiazdy, oczywiście zdążyła już pochwalić się wszystkim swoim urodzinowym prezentem.

"Jesteś najlepszy nawet, gdy nie ma cię przy mnie." - napisała na swoim Twitterze

Myślicie, że będzie za nim tęskniła, czy znajdzie pocieszenie w drogich błyskotkach?

Galeria fot. Instagram/6ix9ineGaleria fot. Instagram/6ix9ineGaleria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie