Podobne artykuły

ŁZY LADY GAGI W THE STAR IS BORN BYŁY WYNIKIEM TRAGEDII!

2018.11.30 18:16 | © Stars.pl

W ostatniej scenie teledysku do A Star Is Born, Lady Gaga ma łzy w oczach. Okazało się jednak, że niestety nie musiała ich udawać... Dowiedzieliśmy się, że gwiazda straciła przyjaciółkę przed nagraniem ostatniej sceny do Narodzin Gwiazdy!

Nie da się ukryć, że najnowszy film Bradley Coopera, w którym wystąpiła Lady Gaga będzie jedną z najgłośniejszych produkcji tego roku! Jesteśmy przekonani, że będzie również jednym z najlepszych kandydatów do Oscarów! Na początku fani gwiazdy byli dość sceptycznie nastawieni do wystąpienia w nim swojej ukochanej wokalistki, jednak nie da się ukryć, że po premierze, zbiera ona same dobre opinie. Ku zaskoczeniu wszystkich, udało jej się idealnie wcielić w postać, którą zagrała!

Wśród recenzji filmu, które mieliśmy do tej pory okazję przeczytać, pojawiają się same pozytywne komentarze na temat wokalistki! Ogromnym zaskoczeniem był fakt, że z taką łatwością udało jej się wystąpić w finałowej scenie filmu, z którą z pewnością nie poradziłoby sobie wiele aktorek. W tej scenie możemy zobaczyć, jak bohaterka grana przez Lady Gagę... płacze!

Nie da się ukryć, że zagranie prawdziwego smutku jest jednym z najtrudniejszych zadań aktorów. Gwiazda nie miała z tym jednak najmniejszego problemu... Niestety nie było to wynikiem wyjątkowego talentu aktorskiego wokalistki, lecz... prawdziwej tragedii, która przydarzyła się wokalistce.

Chwilę przed nakręceniem najtrudniejszej sceny w filmie, Lady Gaga dowiedziała się, że jej najlepsza przyjaciółka właśnie umiera. Chodzi oczywiście o Sonję Durham, która była menadżerką Haus of Gaga. Kobieta zmarła po walce z chorobą nowotworową.

Kiedy gwiazda dowiedziała się, że jej przyjaciółka umiera, od razu przerwała nagrania, wsiadła w samochód i pojechała się z nią pożegnać. Po powrocie na plan, od razu opowiedziała o całej sytuacji Bradley'owi, który zaproponował jej przełożenie zdjęć.

Wokalistka nie miała jednak takiego zamiaru. Dodała, że z rozmowy z mężem Sonji, wynikało, że jego żona bardzo chciałaby, żeby artystka kontynuowała zdjęcia.

Efekt w postaci najbardziej wzruszającej sceny w całym filmie, będzie można już w najbliższym czasie zobaczyć na dużym ekranie. Film "Narodziny Gwiazdy" wchodzi do kin już 30 listopada 2018r.

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie