Podobne artykuły

RITA ORA MA KILKU FACETÓW NA RAZ!

2018.11.30 18:30 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu Rita Ora stale narzeka na brak wolnego czasu. Ostatnio udało jej się jednak wygospodarować go na tyle, by spotykać się nie tylko z jednym, a z kilkoma facetami! W ostatnim czasie w mediach pojawiły się plotki, że artystka spotyka się z pewnym gwiazdorem z reality show, obecnie wyszło na jaw, że spotyka się również z aktorem...

Po wydaniu najnowszej płyty, Rita Ora postanowiła dać sobie trochę czasu na dopieszczenie swojego życia uczuciowego. Od dłuższego czasu narzekała bowiem, że jest tak zajęta pracą, że nie ma ani chwili czasu na randki! Dodała również, że jej życie seksualne "po prostu nie istnieje"! Artystka postanowiła jednak w końcu wziąć się w garść i teraz najwidoczniej nadrabia stracony czas, spotykając się z kilkoma facetami jednocześnie!

Niedawno w mediach pojawiły się informacje, że wokalistka od jakiegoś czasu spotyka się z jednym z gwiazdorów reality show Love Island - Eyalem Bookerem. Mężczyzna został kilkukrotnie przyłapany za kulisami koncertów piosenkarki i najprawdopodobniej zalicza się już do osób z najbliższego grona Rity. Od jakiegoś czasu można jednak śmiało stwierdzić, że pojawiła się dla niego spora konkurencja w postaci Andrew Gafrield'a!

The Sun donosi, że wokalistka od jakiegoś czasu umawia się również z Andrew!

"Rita dała znać swoim znajomym na temat romansu około miesiąc temu. W ostatnich dniach sprawy zaczęły robić się jednak gorące i powiedziała, że to, co jest między nimi to coś poważnego. To nadal dopiero pierwsze dni, ale bardzo się lubią i zobaczą, co się wydarzy. Ich grafiki utrudniają sprawę, ale mają prawdziwy związek."

Nie da się ukryć, że różnice pomiędzy nowym i nowszym obiektem zainteresowania wokalistki są bardzo widoczne. Eyal to 23-letni chłopak, który najprawdopodobniej nie szuka jeszcze poważnego związku. To właśnie z nim Rita może obecnie spędzać czas na różnego typu zabawach. Andrew natomiast jest o wiele bardziej poważnym facetem. Ma na koncie również spore doświadczenie w zawodzie.

Jak myślicie, którego z nich ostatecznie wybierze wokalistka?

Galeria fot. Instagram/ritaoraGaleria fot. Instagram/ritaoraGaleria fot. Instagram/ritaoraGaleria Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie