Podobne artykuły

CZY KATE HUDSON PODEJMIE TO WYZWANIE?!

2018.12.01 14:28 | © Stars.pl

Kate Hudson należy najwidoczniej do kobiet, które nie potrafią wysiedzieć w domu nawet po urodzeniu dziecka. Niedawno aktorka wyznała, że po porodzie musi schudnąć aż 11 kg! Trzeba przyznać, że nie ma na to wiele czasu! Jeżeli nie chce odkładać swojej kariery aktorskiej na później, to musi zrzucić nadprogramowe kilogramy najpóźniej do wiosny!

Aktorka urodziła w październiku swoje trzecie dziecko. Kate przyznała jednak, że nie zamierza spędzić najbliższych miesięcy na przysłowiowe siedzenie w pieluchach. Zamiast tego chciałaby od razu wrócić do pracy! Nie będzie to jednak takie proste, bo w tracie ciąży aktorka trochę przytyła. Jeżeli jednak nie chce wypaść z obiegu i dalej prezentować się tak dobrze jak przed urodzeniem dziecka, będzie musiała teraz szybko pozbyć się niechcianych kilogramów!

„Rutyna przy naszych dzieciach jest coraz bardziej znajoma, jestem gotowa poświęcić trochę czasu w ciągu dnia skupiając się na sobie. Będę kręcić film na wiosnę i chcę zrzucić 25 funtów (ok. 11 kg). Chciałabym spróbować nowych treningów i jeść tak zdrowo jak tylko potrafię. Chcę to wszystko zrobić, karmić piersią, wychować dzieci, pracować codziennie, znaleźć czas dla mojego mężczyzny i przy tym pozostać przy zdrowych zmysłach. Wiem, że to brzmi jak rewolucja noworoczna, ale po Święcie Dziękczynienia czuję się zmotywowana, aby to zrobić. Mam wiele miłości i nadziei na ten niesamowity początek” - napisała Kate na swoim Instagramie

Aktorka bardzo szybko doczekała się jednak odpowiedzi od koleżanki , Cindy Crawford: „Pamiętaj, 9 miesięcy nosiłaś dziecko, więc również daj sobie czas na powrót do swojej wagi. Wyglądasz pięknie z każdą wagą”. - napisała Cindy

Jesteśmy przekonani, że jeżeli takie słowa padają z ust światowej sławy modelki, to Kate powinna wziąć je sobie do serca! A Wy co o tym myślicie?

Galeria fot. Instagram/katehudsonGaleria fot. Instagram/katehudsonGaleria fot. Instagram/katehudson
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie