Podobne artykuły

MEGHAN MARKLE ZŁAMIE KOLEJNĄ KRÓLEWSKĄ TRADYCJĘ?!

2018.12.01 14:46 | © Stars.pl

Księżna Meghan i książę Harry niedługo przeprowadzą się do Frogmore House. Jest to posiadłość położona prawie 4 km od Kensington Palace. Wcześniej byliśmy przekonani, że Harry wraz z żoną chcą po prostu mieć więcej prywatności po urodzeniu się ich pierwszego dziecka. Jak się okazuje, zmiana miejsca zamieszkania dotyczy również samego porodu Meghan! Okazało się, że księżna bardzo chciałaby urodzić dziecko w swoim własnym domu!

Vanity Fair donosi, że księżna od jakiegoś czasu bardzo poważnie myśli o domowym porodzie. Meghan najwidoczniej nie chce iść w ślady swojej szwagierki, która rodziła swoje dzieci w szpitalu. Według Meghan tylko i wyłącznie domowe zacisze może zagwarantować jej i Harry'emu prywatność, której będą tego dnia potrzebowali.

Jesteśmy przekonani, że cała rodzina królewska wolałaby jednak, żeby księżna urodziła w szpitalu, zgodnie z tradycją. Wszystko sprowadza się jednak do otoczki oczekiwania na kolejne Royal Baby. Jeżeli Meghan zdecyduje się jednak rodzić w domu, ciekawe jak rozwiąże problem pierwszego zdjęcia dzieciątka, które zgodnie z tradycją od lat jest robione przed drzwiami szpitala. Przypominamy, że tak właśnie księżna Kate pokazała swoje maleństwa po raz pierwszy całemu światu.

Jednak okazuje się, że tradycja to nie wszystko. Na ostateczną decyzję księżnej mogą wpłynąć nie tyle głosy rodziny królewskiej, a argumenty przedstawione przez lekarzy. Od jakiegoś czasu próbują oni odwieźć Meghan od pomysłu rodzenia w domu, który ich zdaniem jest co najmniej szalony.

Trzeba przyznać, że mają jednak trochę racji. Jeżeli w czasie porodu wystąpiłyby jakiekolwiek komplikacje, to znajdująca się na miejscu profesjonalna opieka medyczna, a także sprzęt, są jednak w stanie zagwarantować zarówno matce jak i dziecku o wiele większe bezpieczeństwo.

Myślicie, że Meghan Markle da się przekonać do porodu w szpitalu, czy tłumy fotoreporterów będą z niecierpliwością wyczekiwać maleństwa pod nowym domem księżnej i księcia?

Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie