Podobne artykuły

Youtuberka ubolewa nad weekendami w SPA! "To dla mnie mnóstwo pracy"

2018.12.01 21:43 | © Stars.pl

Dorota Goldman, działająca w sieci jako Olfaktoria, to blogerka, która dużą popularność zyskała przede wszystkim dzięki swojemu kanale na portalu YouTube. Dziś jej profil subskrybuje ponad 100tys. fanów. Jak na influencerkę przystało, Dorota aktywnie działa również na Instagramie, publikując zdjęcia swoich stylizacji i relacje z licznych wyjazdów. Okazuje się, że dla blogerki takie spędzanie czasu to nie wypoczynek, a… ciężka praca!

W trakcie pobytu w ekskluzywnym hotelu, Olfaktoria umieszczała na swoim Instagramie obszerną relację z wyjazdu. Ku zaskoczeniu obserwatorów, Dorota wyznała, że piękne widoki i otoczenie to jedynie pozory, a sam pobyt w hotelu to mnóstwo pracy.

„Kiedy oglądacie moje vlogi, zapewne myślicie sobie: ale super - też bym tak chciała! Tymczasem wiele z Was nie zdaje sobie sprawy z tego, że każdy taki wyjazd to dla mnie mnóstwo pracy. Po kilkudniowym wyjeździe do @siedlisko518 wróciłam tak zmęczona, że dosłownie padałam na twarz. Pomyślcie o tym, kiedy będziecie patrzeć na to zdjęcie” - napisała pod jednym ze zdjęć Olfaktoria.

Wpis wzbudził sporo kontrowersji. A Wy? Współczujecie takiego trybu „pracy”?

 
Galeria Olfaktoria.plGaleria InstagramGaleria Instagram
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie