Podobne artykuły

Koniec wojny pomiędzy Angeliną i Bradem. Ustalili kwestie opieki nad dziećmi!

2018.12.01 22:36 | © Stars.pl

Związek Angie i Brada długo uchodził jako idealny. Para wydawała się tworzyć szczęśliwą i zdrową relację, a owocami ich miłości była trójka biologicznych i trójka adoptowanych dzieci. Niestety, pomimo pozornie idealnego życia, okazało się, że para przechodzi poważny kryzys, a jesienią 2016r. postanowili poinformować opinię publiczną o rozstaniu.

O ile kwestia podziału majątku nie okazała się szczególnym problemem, tak batalia o dzieci - niestety tak. Angelina walczyła o uzyskanie pełnych praw nad dorastającymi pociechami. W wyniku tego, na światło dzienne wychodziły informacje, jakoby Brad miał znęcać się nad dziećmi i nadużywać alkoholu. Aktor przyznał się do zarzutów i podjął terapii. To jednak nie uspokoiło Angie, która pozwoliła na widywanie się z dziećmi tylko pod dozorem psychologa sądowego. Sfrustrowany Pitt złożył wniosek o ponowne rozpatrzenie jego opieki nad dziećmi, a decyzja sądu okazała się dla niego pomyślna.

Perez Hilton informuje, że zawziętość Brada opłaciła mu się. Angelina miała zgodzić się na zawarcie porozumienia: „Porozumienie zostało zawarte kilka tygodni temu i podpisane przez obie strony i sędziego - twierdzi i dodaje: Zawarta między małżonkami umowa eliminuje konieczność przeprowadzania procesu.”

Prawnik aktorki podkreślił, że szczegóły pozostają tajemnicą, ze względu na dobro dzieci. Myślicie, że to koniec ich walki?

Galeria East NewsGaleria East NewsGaleria AKP
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie