Podobne artykuły

NICK JONAS I PRIYANKA CHOPRA JUŻ PO ŚLUBIE!

2018.12.02 12:15 | © Stars.pl

Nick Jonas i Priyanka Chopra wzięli w końcu długo wyczekiwany ślub! Nie da się ukryć, że uroczystość jaką zorganizowali była jak zaczerpnięta z bajki! Jesteśmy przekonani, że nie pogardziliby nią nawet członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej! Zastanawiacie się komu udało się dojechać na ten ślub i jak właściwie wygląda pałac, w którym młoda para urządziła swoje wesele?!

Do tej pory byliśmy świadkami naprawdę ogromnej ilości ślubów gwiazd, a także celebrytów. Nie jesteśmy jednak w stanie przypomnieć sobie uroczystości, która byłaby zorganizowana tak perfekcyjnie, z pompą i ogromnym rozmachem! Trzeba przyznać, że takim przepychem oraz bogactwem nie pogardziliby nawet przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej! Przypominamy jednak, że ani Nick ani Priyanka nie są przecież królewskiego pochodzenia...

Nick i jego wybranka Priyanka zdecydowali się na zorganizowanie ślubu i wesela w Indiach. Przygotowania do tej uroczystości trwały już od kilku miesięcy, a ich zwieńczeniem był przepiękny ślub, który odbył się 1 grudnia.

Wielu fanów było przekonanych, że ślub tej pary odbędzie się w Kalifornii. Nic jednak z tych rzeczy! Para zdecydowała się na zorganizowanie go w Indiach, bo właśnie stamtąd pochodzi przecież panna młoda. Zakochani pobrali się w pałacu, który został jednak przerobiony na luksusowy hotel.

Na ślubie Nicka i Priyanki nie mogło oczywiście zabraknąć brata pana młodego - Joe Jonasa, wraz z ukochaną - Sophie Turner. Na uroczystość dotarło również kilkanaście światowej sławy osobistości, jednak nie wszystkim udało się dotrzeć do Indii na czas. Na ślubie nie pojawili się między innymi Meghan Markle i książę Harry. Oficjalnym powodem jest oczywiście ciąża księżnej.

Zaraz po uroczystości, w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia ze ślubu Nicka i Priyanki! Można na nich zobaczyć między innymi gości, którzy świętowali razem z młodą parą, a także wystrój sali weselnej.

Informatorzy donoszą, że Prianka wyszła za mąż w sukni Ralpha Laurena, która została zaprojektowana i uszyta specjalnie dla niej. Nick wraz z najbliższymi członkami rodziny, również wystąpili w strojach projektowanych przez Laurena.

"Jedna z najbardziej wyjątkowych rzeczy, jakie dał nam nasz związek, to połączenie rodzin, które kochają i szanują wzajemnie swoją wiarę i kulturę. Tak więc planowanie naszego ślubu z połączeniem obu tych elementów było tak niesamowite. Dla dziewczyny ważną częścią indyjskiego ślubu jest Mehendi. Kolejny raz zrobiliśmy to po swojemu i zorganizowaliśmy ceremonię, o której oboje marzyliśmy". - napisał Nick na swoim Instagramie

Galeria fot. East NewsGaleria fot. East NewsGaleria fot. East NewsGaleria fot. East NewsGaleria fot. East NewsGaleria fot. East News
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie