Podobne artykuły

LIAM PAYNE PODRYWA KARDASHIANKĘ!

2018.12.02 12:22 | © Stars.pl

Nie da się ukryć, że praktycznie zaraz po rozstaniu z Chery, Liam Payne rozpoczął na Instagramie polowanie na młode i seksowne modelki. Obecnie najwidoczniej znalazł nowy obiekt zainteresowań, którym okazała się jedna z Kardashianek!

Niedawno Kourtney Kardashian zachwyciła fanów praktycznie na całym świecie, swoją najnowszą sesją dla magazynu GQ. Przypominamy, że prawie 40-letnia celebrytka wystąpiła w tej sesji całkowicie nago, lub w bardzo skąpej bieliźnie! Okazuje się, że dzięki temu występowi, do grona fanów celebrytki dołączył nawet sam Liam Payne!

Nie da się ukryć, że Liam jest już prawdziwym mistrzem w wyrywaniu dziewczyn na Instagramie. Już chwilę po rozstaniu ze swoją ukochaną Cheryl, muzyk zaczął lajkować seksowne fotki młodych modelek. W większości jego starania przynosiły oczekiwane efekty, bo wokaliście często udawało się spędzić miłe chwile z wybranymi dziewczynami. Czyżby obecnie zmienił jednak obiekt zainteresowań i skierował całą swoją uwagę na Kourtney Kardashian?!

Najwidoczniej jest to prawda! Muzyk nie był nawet w stanie ukryć, jak bardzo spodobało mu się ciało Kardashianki, ubrane wyłącznie w przezroczyste body! Wokalista praktycznie od razu skomentował najnowsze zdjęcie Kourtney, które celebrytka zrobiła sobie za kulisami sesji zdjęciowej. Muzykowi najprawdopodobniej zabrakło słów, bo wyraził swój podziw dla zdjęcia Kourtney tylko jednym słowem "wow".

Jak myślicie, co właściwie łączy Liama i Kardashiankę? Bardzo możliwe, że ich znajomość to jeszcze nic poważnego, ale nie da się ukryć, że Kourtney wprost uwielbia młodszych od siebie facetów, a Liam kocha być w centrum uwagi...

Pasują do siebie?!

fot. Instagram/liampayne fot. Instagram/liampayne fot. Instagram/liampayne fot. Instagram/liampayne
Polecane artykuły
CHERYL PRZESADZIŁA Z BOTOKSEM!

CHERYL PRZESADZIŁA Z BOTOKSEM!

"Całe moje ciało, nawet moja twarz, wszystko się zmieniło odkąd urodził się Bear." Naprawdę tłumaczy poprawienie twarzy narodzinami syna?!

GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się