Podobne artykuły

ARIANA GRANDE NIE WIERZY JUŻ W MIŁOŚĆ?!

2018.12.02 19:57 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu wokalistka stale wprawia swoich fanów w zakłopotanie ujawniając kolejne szokujące fakty ze swojego życia! Tym razem Ariana zdecydowała się na opublikowanie bardzo smutnego tweeta, w którym odwołała się również do swojej najnowszej piosenki. Piosenkarka wyznała w nim, że... nie wierzy w miłość! Wierzycie w to?

Nie da się ukryć, że pomimo swojego młodego wieku, wokalistka ma już na swoim koncie kilka nieudanych związków i miłosnych rozczarowań. Praktycznie każdy z byłych partnerów zostawił 25-latkę ze złamanym sercem! Ostatni związek wokalistki rozpadł się, kiedy wyszło na jaw, ze jej partner Pete Davidson, nie potrafi wspierać swojej ukochanej po śmierci jej byłego chłopaka Mac Millera. Myślicie, że Ariana naprawdę przestała już wierzyć w miłość?

Po zakończeniu związku z Davidsonem, wokalistka zaczęła szukać pocieszenia w pracy. Wokalistka bardzo szybko napisała tekst do swojego nowego kawałka Thank U, Next, który najprawdopodobniej miał posłużyć jej jako rozliczenie z własną przeszłością. Obecnie piosenkarka dała jednak do zrozumienia fanom, że tytułowego "nastepnego" chłopaka może już nigdy nie być!

"Tak naprawdę... nie chcę żadnego następnego. Prawdziwa miłość nie istnieje. Mam nadzieję, że macie miły dzień!" - napisała na swoim Twitterze

Co ciekawe, kilka godzin później wokalistka usunęła swój post, a na jego miejscu pojawił się kolejny!

"Prawdziwa miłość może istnieć, byłam po prostu głodna" - dodała

Nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć, że rozstania z bliskimi osobami są bardzo ciężkie i wiele osób zbiera się po nich przez długie miesiące. Najprawdopodobniej należy do nich również Ariana... My jednak dalej wierzymy, że prawdziwa miłość istnieje i takiej właśnie życzymy wokalistce!

Galeria fot. Instagram/arianagrandeGaleria fot. Instagram/arianagrandeGaleria fot. Instagram/arianagrande
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie