Podobne artykuły

Skromna córka Adama Małysza udzieliła wywiadu!

2018.12.02 23:57 | © Stars.pl

Adam Małysz to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Choć karierę zakończył już ponad 7 lat temu, nadal pozostaje jednym z najbardziej utytułowanych w tej dziedzinie sportowców.

Rodzina Małyszów przez lata starała się prowadzić normalne życie, z dala od błysku fleszy i skandali. Dzięki temu, sława taty nie uderzyła do głowy dorastającym dzieciom.

Kilka dni temu opublikowano jedną z nielicznych publicznych rozmów Karoliny z dziennikarzami. Dziewczyna zdecydowała się na udzielenie wywiadu dla magazynu „Sportowe Fakty”.

Już na samym początku podkreśliła, że nie jest materiałem na gwiazdę: „Jestem nieśmiała. Do tego bardzo przejmuję się opinią innych. Mocno przeżywam każdy artykuł w serwisach plotkarskich na mój temat.”

W wywiadzie przyznała skromnie, że w przyszłości chciałaby pracować w urzędzie straży granicznej lub pomagać innym - jest obecnie studentką migracji międzynarodowych. Na swoich mediach społecznościowych unika epatowania prywatnością, czy roznegliżowanymi zdjęciami, jak sama mówi, nie interesuje jej zostanie celebrytką: „Nie chcę być celebrytką, to mnie w ogóle nie interesuje. Czasem proszę tatę o pomoc, ale nigdy nie wymagam, aby wykorzystał do tego swoją sławę.”

Córka skoczka wspominała też czasy gdy jej ojciec zdobywał kolejne medale: „Bywało ciężko. Czasami nie wiedziałam, co się dzieje, dlaczego tak wielu ludzi jest wokół nas. Zdawałam sobie sprawę z tego, że tata skacze i jest znakomity w tym, co robi, cieszyłam się z tego. Ale czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właśnie tatę, a nie sportowca. Najgorzej było, kiedy oddzielali mnie od niego, np. przed zawodami. Czułam się odizolowana.”

Pochwalacie jej stosunek do celebryckiego świata?

Galeria InstagramGaleria TVPGaleria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie