Podobne artykuły

EDDIE MURPHY PO RAZ KOLEJNY ZOSTAŁ OJCEM!

2018.12.04 14:25 | © Stars.pl

Niedawno Eddie Murphy powitał na świecie nowego członka rodziny! Przypominamy, że jest to już jego... 10 dziecko! Zastanawiacie się jakie imię wybrał dla kolejnego potomka?

Nie da się ukryć, że Eddie Murphy ma teraz ogromny powód do radości! Jego rodzina powiększyła się po raz kolejny! Jest to już drugie dziecko, które urodziła mu jego narzeczona, Paige Butcher. Obecnie para wychowuje już wspólnie 2-letnią córeczkę, Izzy.

Rzecznik pary wydał oświadczenie, w którym ogłosił fanom aktora, że 39-letnia narzeczona aktora urodziła zdrowego chłopczyka w piątek, 30 listopada. Dodał również, że mama i mały Max Charles Murphy czują się dobrze.

Trzeba przyznać, że Eddie Murphy spłodził już prawie całą drużynę piłkarką! Przypominamy, że aktor otrzymuje gratulacje z okazji pojawiania się na świecie jego dziecka już po raz 10! Eddie został ojcem po raz pierwszy w 1989 roku, a matką jego pierwszego syna jest Paulette McNeely, ówczesna dziewczyna Murphy'ego. Praktycznie rok później na aktor przywitał na świecie swojego drugiego syna ze związku z Tamarą Hood. W 1993 roku Murphy wziął ślub z Nicole Mitchell i doczekał się z nią aż 5 dzieci! Po rozwodzie, który odbył się w 2006 roku, Eddie wdał się w romans z Melanie Brown, wokalistką z girlsbandu Spice Girls. Wtedy na świat przyszła ich córka, Angel Iris Murphy. Przypominamy, że wtedy aktor próbował wyprzeć się ojcostwa, lecz wykonany test nie zostawił żadnych wątpliwości, że maleńka Angel jest właśnie jego córką.

Od 2012 roku, Eddie Murphy jest w związku z Paige Butcher - matką dwójki jego najmłodszych dzieci. W ostatnim czasie aktor poprosił swoją dziewczynę o rękę!

Myślicie, że 57-latek poprzestanie na 10 dzieci? ;)

Galeria fot. AFPGaleria fot. Instagram/bria_murphyGaleria fot. Shutterstock
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie